İş İngilizcesi ve kurum güveni (5 günde ingilizce)

Özellikle belirli bir yaşın üzerine gelmiş insanlar ‘İş İngilizcesi’ öğrenmek için çaba gösteriyor. Genel anlamda İngilizce öğrenmenin uzun süreceğini düşünen ve zamanlarının yetmeyeceğini düşünen meslek sahipleri ‘İş İngilizcesi’ öğrenmenin yollarını aramaktadır. Bu nedenle de İş İngilizcesi adı altında birçok kurslar düzenlenmektedir. İş İngilizcesi adı altında kurs düzenleyenler doğal olarak işadamlarını hedef almaktadır. İş İngilizcesi öğrenmek isteyenlerin dil kurumunu belirlerken dikkatli olması gerekir. İş İngilizcisi adı altında program düzenleyen kurumların güvenirliğine mutlak suretle bakılmalıdır.

İngilizcenin dünya ticaretinde resmi dil haline gelmesi ile bu konuda eksikliği olanlar tamamlamak için harekete geçti. Genel anlamda İngilizce öğrenmenin çok daha uzun süreceğini düşünenler, eğitimi biraz daha sınırlayarak iş kollarıyla ilgili İngilizce öğrenmeye çalışıyorlar. Yani ticari ilişkilerini yürütecek oranda İngilizce öğrenmeye çalışan insan sayısı da oldukça fazla. Ancak dediğimiz gibi İş İngilizcesi öğrenmeyi arzulayanlar devam edecekleri kimin güvenirlini test etmelidir.

İş İngilizcesi öğrenmek isteyen iş adamlarının Türkiye’deki tercihi 5 günde İngilizce programı olmaktadır.  5 günde İngilizce programı sayesinde birçok işadamı İngilizce öğrenmiştir.  5 günde İngilizce programının uygulayıcısı olan Alta Eğitim Danışmanlık, referansları ve program öncesi uygulamaları ili gerekli olan güveni kazanmıştır.

5 günde İngilizce programı hakkındaki genel bilgiler ise şöyle; 5 günde İngilizce programı 2001 yılından beri ülkemizde uygulanıyor. 5 günde İngilizce programı Bulgaristan’da ajan yetiştirilmek için geliştirilmiş ve başarılı olmasının ardından da hızla Avrupa’ya geçmiş. Almanya Münih Üniversitesi’nde de uygulanan 5 günde İngilizce programı tamamen özel metotlardan oluşuyor. Kesinlikle not tutma yok. Programa katılanlar yabancı eğitmenlerimiz eşliğinde 45 saat çalışıyorlar. Bu süre içerisinde Türkçe konuşulmasına kesinlikle izin verilmiyor. Hedefe göre gruplar oluşturuluyor Yani aynı hedefi olan insanları bur gurupta toplanıyor ki işadamları da programı sıklıkla tercih ediyor. 5 günde İngilizce programı sonunda katılımcılar İngilizce konuşacak duruma geliyor. 5 günde İngilizce programında görev alan eğitmenlerin tamamı da yeterlilik belgesine sahip. Alta Eğitim Danışmanlık Uluslararası Lisan Eğitimleri Merkezi Türkiye üyesi. 5 günde İngilizce programını uygulayan eğitmenlerin hepsi yeterli tecrübe birikimine ulaşmış durumda. Alta Eğitim Danışmanlık 5 günde İngilizce programına katılmak isteyenlere eğitmenlerin öz geçmişini ve yeterlilik durumlarını istenilmeden sunmaktadır. 5 günde İngilizce programı bu nedenle tamamen uzman kişiler tarafından uygulanmaktadır.

5 günde ingilizce Hemen arayın 444 5 486 !

Alta Avrupa
Alta Plaza
No:8 Dilek Sok. Dikilitaş Beşiktaş İstanbul
Tel : 444 5 486
Mobile: (0532) 774 30 05
Faks:  (0212) 327 67 40
Web: www.5gundeingilizce.com

—————————

Alta Asya
Alta Akademi
No:10 Gökçe Sok. Bağdat Cad. Caddebostan İstanbul
Tel :  444 5 486
Mobile: (0533) 267 57 30
Faks: (0216) 369 56 66
Web: www.5gundeingilizce.com

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply