İngilizce ve başarı arasında ilinti (büyüklere hızlı 5 günde ingilizce)

Günümüzde İngilizce ve başarı çoğu insan için aynı anlama geliyor. İngilizcenin önemini artırması özellikle iş dünyasında İngilizce ve başarı sözcüklerini eş değer kıldı. İngilizce ve başarı arasında bir ilinti olduğu da artık tüm çevreler tarafından kabul edilen bir gerçek. İngilizce ve başarı kelimeleri o kadar özdeşleşti ki İngilizce bilmeden başarının geleceğini düşünenlerin sayısı da gün geçtikçe azalıyor. İngilizce ve başarı kelimeleri de bu yüzden çık sık kullanılıyor.

 

İngilizce öğrenmek isteyen bireylerin büyük bir kısmı ise dil kurslarına devam ediyor. İnsanlar bu kurslara giderek İngilizce öğrenmeye ve başarı sağlamaya çalışıyorlar. Ancak kursa başlayanların büyük kısmı belirli bir süre sonra kursu terk ediyor. Aslında terk etme süreci sistemin bireyleri terk etmesi ile birlikte başlıyor. Sistemdeki aksilikler ve olumsuzluklar zamanla ortaya çıkınca bireyler İngilizce öğrenmekte zorlanıyor. Bu da kurstan soğuma sürecini başlatıyor ve kopuş başlıyor. Kursa devam edip belirli bir noktaya gelen insanlar da kurstan sonra öğrenme durduğu için istem dışı dili terk sorunu yaşıyorlar. Bu nedenle kurs bitiminin ardından da öğrenim sürecinin belirli bir sistem içerisinde devam etmesi gerekiyor. Ancak bini sağlamak her zaman için mümkün olmuyor. Çünkü kurs bittikten sonra dil kurslarının eğitim anlamında bireylere faydası olmuyor.

 

Kurs ya da program sürecinin ardından katılımcılara bu konuda destek sağlayan sayılı kurum var ki, bunlardan birisi de Alta Eğitim Danışmanlık tarafından uygulanan 5 günde İngilizce programı. Uygulanan özel metotlarla 5 günde İngilizce öğrenilen programı, bu sürenin sonunda da programa katılanlara destek oluyor. 5 günde İngilizce programını bitiren bireyler, daha sonra günlük 10 dakikalarına ayırarak öğrenmeye devam ediyorlar bu sayede İngilizceyi terk gibi bir durum söz konusu olmuyor. 5 günde İngilizce programı sayesinde hiç İngilizce bilmeyenler bile programının sonunda konuşabilecek düzeye gelebiliyorlar. 5 günde İngilizce programında uzman ekip tarafından uygulanan metotlar sayesinde eğitimden sonra da öğrenme devam ediyor. 5 günde İngilizce öğrenilen programını Türkiye’ye getiren Alta Eğitim Danışmanlık ise İstanbul Avrupa yakasında Levent’te, Anadolu yakasında ise Cadde Bostan’da hizmet veriyor.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply