İngilizce aksanı ile 5 günde İngilizce öğrenmek ve seçenekler

resim_16

İngilizce aksanı ile İngilizce öğrenmek isteyen insanların önünde çok da seçenek yoktur. İngilizce aksanı ile İngilizce öğrenmek isteyenlerin ilk düşüncesi yurtdışı eğitimi olmaktadır fakat bu seçenek oldukça pahalıdır. İngilizce aksanı ile İngilizce öğrenmek için yurtdışına gitmek bunun dışında uzun zaman isteyen de bir iştir.

İngilizce aksanı ile İngilizce öğrenmek isteyen bazı bireyler de orijinal filmleri izleyerek bu isteklerini yerine getirmeye çalışmaktadırlar. Fakat bu durumun her zaman için iyi sonuç verdiğini söylemek de mümkün değildir. İngilizce aksanı ile İngilizce öğrenmek isteyenlerin bir başka seçenekleri de yabancı eğitmenlerin görev yaptığı kurslara gitmektir. Fakat buralarda da her zaman tam bir başarıdan bahsedilemez. İngilizce aksanı ile İngilizce öğrenmek isteyenlerin yanında bir de kısa zamanda İngilizce öğrenmek isteyenler vardır ki onların tercihi de genel olarak 5 günde İngilizce programı olmaktadır.

5 günde İngilizce programı kadar programın hazırlık aşaması da o kadar önemlidir. 5 günde İngilizce programı öncesi ciddi bir hazırlık aşaması gerçekleştirilir ve burada öncelikle bireyin İngilizce bilgisine detaylı bir biçimde bakılır. 5 günde İngilizce programına hiç dil bilmeyenlerin yanında İngilizcesini geliştirmek isteyenlerde katılmaktadır. 5 günde İngilizce programı başlamadan önce bu nedenle kişinin İngilizce seviyesi çoklu testlerin ardından belirlenir. 5 günde İngilizce programı başlamadan yapılan bu testlerin ışığında kişinin geleceği nokta da yazılı olarak kendisine verilir.  Bu sayede birey ne için ne kadar para ödemiş olduğunu da bilir. 5 günde İngilizce programında değişik seviyelerde İngilizce öğrenme garantisi de verilmektedir. Hiç İngilizce bilmeyen birisi bile 5 günde İngilizce programı sayesinde sürenin sonunda İngilizce konuşmaya başlamaktadır. İngilizce öğrenme garantisi sadece 5 günde İngilizce programının uygulayıcısı olan Alta Eğitim Danışmanlık tarafından verilmektedir. İngilizce öğrenme garantisi başka hiçbir kurum tarafından verilmemektedir. Ayrıca kişinin eğitimden sonra geleceği nokta da Alta Eğitim tarafından yazılı olarak bireye verilmektedir. Bu uygulama da başka hiçbir kurumda görülmemektedir. İnsanlar aldıkları eğitim için para öderler ancak eğitimin ardından gelecekleri noktayı hiçbir zaman bilemezler. Oysa kişilerin neye ne kadar para ödediklerini bilmeleri en doğal haklarıdır. 5 günde İngilizce programına katılan insanlar eğitimin sonunda gelecekleri noktayı bildiklerinden programa katılıp katılmama konusunda net kararı verebilirler. 5 günde İngilizce programında görev alan eğitmenlerin hepsi pedagojik enformasyona sahip insanlardır. Yani 5 günde İngilizce programında görev alan eğitmenlerin hepsinin yeterlilikleri mevcuttur.

Alta Avrupa
Alta Plaza
No:8 Dilek Sok. Dikilitaş
Beşiktaş İstanbul
Tel :              444 5 486
Mobile: (0532) 774 30 05
Faks:    (0212) 327 67 40

—————————

Alta Asya
Alta Akademi
No:10 Gökçe Sok. Bağdat Cad.
Caddebostan İstanbul
Tel :             444 5 486
Mobile: (0533) 267 57 30
Faks:     (0216) 369 56 66

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply