İngiliz aksanı ile İngilizce öğrenmek ve dil kursları (5 günde ingilizce)

‘İngiliz aksanı ile İngilizce öğrenmek Türkiye’de çok da kolay değildir’ dersek pek de yanıltıcı olmayız. İngiliz aksanı ile İngilizce öğrenmek için en etkili yol yurtdışına çıkmaktır. İngiliz aksanı ile İngilizce öğrenmek için yurtiçinde yapılacak olan ise dil kurslarına devam etmektir.

Fakat bu oldukça zorlu bir süreçtir. İngiliz aksanı ile İngilizce öğrenmek isteyenler orijinal filmleri de izlemektedir. Bu noktada herkesin başarılı olduğunu de çok doğru olmayacaktır. İngiliz aksanı ile İngilizce öğrenmek gerçekten çok önemlidir ve iş hayıtında birkaç ardım öne geçilmesini sağlayacaktır ancak kolay da bir iş değildir. İngiliz aksanı ile İngilizce öğrenmek isteyenlerin yanında İngilizceyi kısa zaman dilimi içerisinde öğrenmek isteyenler de vardır ki onlar için an uygunu 5 günde İngilizce programıdır.

5 günde İngilizce öğrenme fikri çoğu insan için imkânsızdır. 5 günde İngilizce öğrenme işine sıcak bakmayanların akılları klasik eğitim sistemlerinde kalmıştır. Çünkü klasik sistemlerle İngilizce öğrenmek gerçekten kolay değildir. Hele klasik sistemle 5 günde İngilizce öğrenmek imkânsızdır. Dil eğitiminde önemli olan zaman değil sistemdir. Sistem doğru ise 5 günde İngilizce öğrenmek de çok kolaydır ki çoğu insan 5 günde İngilizce öğrenmeyi başarmıştır. Klasik eğitim şekilleri ile İngilizce öğrenmenin zorluklarını gören Alta Eğitim Danışmanlık, 5 günde İngilizce programını ülkemize getirerek uygulamaya başlamıştır. 5 günde İngilizce programı İstanbul’un iki yakasında uygulanmaktadır ancak İstanbul dışından da birçok insan5 günde İngilizce programına katılmaktadır. Çünkü 5 günde İngilizce programı farklı seviyelerde dil öğrenimi için garanti vermektedir. 5 günde İngilizce programına katılacak birey ilk olarak farklı aşamaların araştırıldığı testlere tabu tutulmaktadır ki bu testler konuşma, yazma, anlama gibi bölümlerden oluşmaktadır. Ardından bu test verilerinin ışığında kişinin geleceği nokta yazılı olarak kendisine bildirilmektedir. Kişi hangi seviyede İngilizce öğreneceğini gördükten sonra programa başlamaktadır. Hedefleri aynı olan kişiler 5 günde İngilizce programı kapsamında bir araya getirilmektedir ve bu kişiler 5 kişiden fazla olmamak koşuluyla eğitime başlamaktadır. Gurup dış dünya ile ilişkisini tam anlamıyla kesmektedir. Daha sonra 5 günde İngilizce programı içerisinde görev alan eğitmenler özel metotları gurup üzerinde uygulamaya başlamaktadır. Gurup eğitim süresince bir arada kalmaktadır ve mola zamanları bile birlikte geçirilmektedir. 5 günde İngilizce programı kapsamında Türkçe konuşmak kati suretle yasaktır. Hatta cep telefonları da alınmaktadır. Burada önemli olan beyinin İngilizceyi alacak hazır hale getirilmesini sağlamaktır. 5 günde İngilizce programı bu şartlarda verilmekte ve program hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arısında uygulanmaktadır.

Google Aramaları :

  • ingiliz aksanı öğrenmek
  • ingiliz aksanı
  • ingilizce aksanı öğrenmek
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply