Hızlı İngilizce için doğru yöntem nedir? (5 günde ingilizce kampı 444 5 486)

Hızlı İngilizce öğrenmek çoğumuzun hayalidir. Ancak çoğu unsan için hızlı İngilizce öğrenmek hayaldir. Hızlı İngilizce öğrenmenin eğitim sınırları dışında kalacağına inanlar da vardır. Onlara göre İngilizce öğrenmek ciddi bir iştir ve hızlı İngilizce öğrenilemez. Ancak tüm bu görüşlere rağmen hızlı İngilizce öğrenen sayısız insan vardır. İngilizce ya da hızlı İngilizce öğrenmek tamamen doğru sistemin ve doğru metotların kullanılması ile ilgilidir. Sistem ve dil öğrenmek için gerekli olan bir takım unsurlar yanlışlar üzerene inşa edilmişse İngilizce öğrenmek imkânsız bir hal alacaktır. Hızlı İngilizce öğrenmiş insanlar doğru programı bulmuş demektir. Aksi takdirde hızlı İngilizce öğrenme isteği gerçekleşmeyecektir. Sistem yanlış olduğu takdirde insanlar aynı dil kursuna yıllarca da devam etseler İngilizce öğrenemeyeceklerdir. Zaten bir dil kursuna belirli bir süre devam edip başarılı olamayan kursiyerlerin büyük çoğunluğu kursu terk etmektedir. İnsanlar burada sorunun kendilerinden kaynaklandığını düşünseler de asıl sorun sistemdedir.

 

Yanlış seviye sınavları, buna bağlı olarak tek bir seviye tespit sınavının uygulanması, sınıflar oluşturulurken bur takım ayrımlara dikkat edilmemesi öğrenme işini engellemektedir. Burada önemli olan zamanın uzunluğu ya da kısalığı değildir. Süre ne kadar uzun olursa olsun uygulanan sistem doğru değilse umut edilen ve beklenen sonuç gelmeyecektir. Sistem ve öğretim biçimi doğru olduğu takdirde dil öğretiminde sürenin kısa olması öğrenmeyi engellemeyecektir. Binlerce inan sırf sistem yanlış olduğu için zaman içerisinde kursu yarıda bırakmak zorunda kalmıştır.

 

Türkiye’ye 5 günde İngilizce programını getiren Alta Eğitim Danışmanlık, dil öğretimi adına tüm doğruları çatısı altında toplamayı başarmış ve dil eğitiminde yüzdelik dilimi oldukça yüksek olan bir başarı grafiği yakalamıştır. 5 günde İngilizce programına katılmak isteyen şahıslara referanslar dâhil olmak üzere tüm bilgiler Alta Eğitim Danışmanlık tarafından verilmektedir. Yapılan birçok yönlü seviye tespit sınavlarının arından 5 günde İngilizce programı sonunda bireyin geleceği nokta önceden belirtilmektedir. Ancak hiç İngilizce bilmeyen birisi bile 5 günde İngilizce programı sonunda tek başına yurtdışına çıkacak kadar İngilizce öğrenmektedir. 5 günde İngilizce programı Almanya’da eğitim hayatını devam ettiren Maximillian Üniversitesi tarafından da onaylıdır. 5 günde İngilizce programı dil eğitimi adına doğruları bir arada toplayabildiği için 2001 yılından bugüne Türkiye’de uygulanabilmektedir. 5 günde İngilizce programına dev şirketlerin çalışanları yanında politikacılar, işadamları siyasetçiler ve sanatçılar da büyük ilgi göstermektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply