Dil programlarının güvenirliği ve 5 günde İngilizce programı

resim_16

5 günde İngilizce programı kısa zamanlı programlar içerisinde en bilindik ve en güvenilir olanıdır. Kısa zamanlı dil programlarına katılanların güvenirlik olayına dikkat etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde ödenen ücret boşa gidecektir. İngilizce eğitiminde zamanın değil sistem ve öğretim kadrosunun önemli olduğu bir gerçektir.

Eğer bur kurumda uygulanan sistemde hatalar varsa ya da öğretim kadrosu yeterli değilse kurs süresi ne kadar uzun olursa olsun bir öğrenmeden bahsetmek mümkün olmayacaktır. Kısa zamanda İngilizce öğrenmek isteyen bireylerin de bu programlardaki sistem ve eğitim kadrosuna dikkat etmesi gerekir. Bu tip programlarda bir tek sistem varsa ve bu sistem tüm programlara katılanlara uygulanıyorsa dikkat etmek gerekir. Çünkü tek bir sistemin her katılımcıya uyması mümkün değildir. İnsanların kişilikleri, öğrenme düzeyleri, hedefleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle de bir sistemin tüm katılımcılara uyması beklenemez. Bu tip programlarda her katılımcıya özgü bir metot geliştirilmesi gerekir. Aksi takdirde başarının gelmesi beklenmemelidir. Bunun yanında eğitim kadrosunun yeterlilik belgesi de kurum yönetiminden istenmelidir. Dil eğitiminde görev alacak kişilerin pedagojik enformasyonları olması gerekir. Tüm bu belgeler kurumlar tarafından programa katılmak isteyen herkese verilmelidir.

Bunun yanında referans da bu konuda son derece önemlidir. Bu tip bir programa başlamadan önce mümkün olduğunca çok referansla görüşülmelidir. Çünkü o kurum hakkında size en doğru bilgiyi referanslar verecektir. Hatta tüm referans bilgilerinin de kurum tarafından programa katılacak olanlara verilmesi gerekir ancak bu durumun mümkün olduğunu söylemek de çok mümkün değildir.

5 günde İngilizce programının uygulayıcısı olan Alta Eğitim Danışmanlık başta da belirttiğimiz gibi bu programlar arasında en güveniliridir ki bunun da sebepleri vardır. 5 günde İngilizce programına katılmak isteyen herkese eğitici kadronun tüm belgeleri verilmektedir. 5 günde İngilizce programında görev alan eğitim eğitimcilerin tamamı yeterlilik belgesine sahiptir. 5 günde İngilizce programının referansları da daha istenmeden programa katılmak isteyen herkese verilmektedir.  5 günde İngilizce programına katılacakları eğitimin sonunda gelecekleri nokta da yazılı olarak verilmektedir. 5 günde İngilizce programı tüm bu uygulamalarla haklı olanlar güvenirliği kazanmıştır.

Alta Avrupa
Alta Plaza
No:8 Dilek Sok. Dikilitaş
Beşiktaş İstanbul
Tel :              444 5 486
Mobile: (0532) 774 30 05
Faks:    (0212) 327 67 40

—————————

Alta Asya
Alta Akademi
No:10 Gökçe Sok. Bağdat Cad.
Caddebostan İstanbul
Tel :             444 5 486
Mobile: (0533) 267 57 30
Faks:     (0216) 369 56 66

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply