Conversation club (business english) – 444 5 486 Alta Eğitim

Conversation club (business english) – 444 5 486 Alta Eğitim.5 günde İngilizce programının Türkiye’ye gelmesinin ardından İngilizce öğrenmek bir hayli kolaylaştı. Uzun vadeli kursları tercih edip emek, zaman ve para harcamalarına rağmen başarılı olamayanlar da artık 5 günde İngilizce programını tercih ediyor. Klasik eğitim sistemini tercih edip başarısız olan insanların sayısına bakıldığında ortada bir sorun olduğu kolayca gözleniyor. Buruda kursa katılan bireylerde de sorun olma olasılığı vardır ancak bu denli başarısız insanın hepsinde de sorun olma ihtimali yok denecek kadar azdır.

İngilizcenin önemini artırması ve hızlı İngilizce öğrenmek isteyenlerin artması ile birlikte turbo İngilizce deyimi de gelişmiştir. Hızlı İngilizce öğrenmek isteyenler bu duruma Turbo İngilizce ismini verebilmektedirler. Özellikle iş dünyası için İngilizcenin önemini anlatmaya gerek yoktur. Turbo İngilizce söylemi iş dünyası arasında da çok sık kullanılmaktadır. Turbo İngilizce, yani hızlı İngilizce öğrenmek isteyen insanlar, bu duruma yönelik programlar araştırmaktadır. Çünkü uzun vadeli kurslarda turbo İngilizce öğrenmek mümkün olmayacaktır. Bunun farkında olan bireyler de farklı programlar aramaktadır. Alta Eğitim Danışmanlık tarafından uygulanan 5 günde İngilizce programı da bu konuda en çok başvurulan program olmuştur.

5 günde İngilizce programı klasik eğitim sistemleri gibi değerlendirilirse büyük bir yanlışlık yapılacaktır. 5 günde İngilizce programı tamamen özel yöntem ve metotlardan oluşan bir sistemdir ve her bireye aynı sistem uygulanmaz. Kişilerin birden fazla özellikleri test edilerek ona göre program hazırlanır. 5 günde İngilizce programının başarı oranının yüksek olmasının sebeplerinden birisi de budur. 5 günde İngilizce programında herkese aynı sistem uygulanmış olsaydı başarı oranı muhakkak ki düşecekti. Uzun vadeli kur sistemine dayalı eğitim veren dil kurumlarının en büyük hatası da burada ortaya çıkmaktadır. Bu kurumlarda belirlenen bir sistem vardır ve herkese aynı sistem uygulanır. 5 günde İngilizce programında ise bireye göre sistem uygulanmaktadır. 5 günde İngilizce programı tüm bu aksilikleri ortadan kaldırmıştır. Onca zaman harcayarak kurslara devam eden ancak İngilizce öğrenemeyen insanlar da 5 günde İngilizce programını tercih etmektedir. 5 günde İngilizce programının farklı seviyelerde İngilizce öğrenme garantisi vermesi insanlardaki ilgiyi daha da artırmaktadır. 5 günde İngilizce programının uygulayıcısı olan Alta Eğitim Danışmanlık, bireylerin durumuna göre İngilizce öğrenme garantisi vermektedir. 5 günde İngilizce programı farklı seviyelerde her insana İngilizce öğretebildiği için programın referansları da günden güne artmaktadır. 5 günde İngilizce programı Türkiye’deki dil eğitiminde kaybolmaya yüz tutmuş güven ortamını da yeniden tesis etmiştir. Zaman ve para harcamasına rağmen İngilizce konuşmayı başaramayanlar dil eğitimi veren kurumlara da güvenlerini kaybetmişlerdir. 5 günde İngilizce programını Türkiye’ye getiren ve uygulayan Alta Eğitim Danışmanlık bu güvenin tekrar oluşmasını sağlamıştır.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply