Çok hızlı İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz?

İşadamlarına İngilizce kursları ve İngilizce öğrenme garantisi veren kurumlar.İngilizcenin özellikle iş dünyasında önemini artırması İşadamlarına İngilizce cümlesinin telaffuzuna yol açmış İşadamlarına İngilizce adı altında kurslar açılmıştır. Özellikle ithalat ve ihracat işleri ile uğraşan işadamları İngilizceye ihtiyaç duymaktadır. Bu da İnternet aramalarında İşadamlarına İngilizce cümlesinin çok çabuk oluşmasına neden olmuştur. İşadamlarına İngilizce programlarına katılanlar programın kısa süreli olmasını istemektedir. Tabii ki bu konuda garanti de istenmektedir ki bu garantiyi Alta Eğitim Danışmanlık 5 günde İngilizce programı ile vermektedir. İş dünyasının birçok ismi de 5 günde İngilizce programını tercih etmektedir. 5 günde İngilizce programının tercih nedenleri farklıdır. 5 günde İngilizce programı 2001 yılında Alta Eğitim tarafından Türkiye’ye getirilmiş ve ilk olarak dev şirketlere hizmet vermiştir. Ardından da işadamları başta olmak üzere binlerce insan 5 günde İngilizce programından faydalanmıştır. 5 günde İngilizce programına katılmak için belirli bir yaşın üzerinde olmak gerekmektedir. Öğrencileri hedef kitlesi içerisinde görmeyen Alta Eğitim Danışmanlık 5 günde İngilizce programını yetişkinler üzerinde uygulamaktadır. 5 günde İngilizce programından bugüne kadar kamuoyunun yakından tanıdığı onlarca insan da faydalanmıştır. 5 günde İngilizce programında hedefleri aynı olan insanların oluşturduğu 4 ya da 5 kişilik guruplar program süresince sabah 09’dan akşam 18’e kadar birlikte yaşamaktadır ve hepsine birer İngilizce isim verilmektedir. 5 günde İngilizce programı süresince Türkçe konuşulmasına izin verilmemektedir ve şahıslar tamamen izole edilmiş sınıflarda ders görmektedir.

5 günde İngilizce programı öncesi kişinin ne seviyede İngilizce bildiği önem taşımaktadır. Çünkü 5 günde İngilizce programı öncesinde kişinin program sonucunda geleceği nokta yazılı olarak kendisine verilmektedir.  Bu bir anlamda İngilizce öğrenileceğinin garantisidir. Kişinin başlangıçta bildiği İngilizce seviyesine göre bu garanti değişik seviyelerde verilmektedir. 5 günde İngilizce programında hiç İngilizce bilmeyen bireyler de basit olarak İngilizce konuşacak duruma gelmektedir. Kişi İngilizcesini daha da ilerletmek isterse 5 günde İngilizce programına birkaç kez katılabilmektedir. 5 günde İngilizce programı uygulanmaya başladığı günden beri büyük başarı sağlamış ve çok sayıda insanın İngilizce öğrenmesini sağlamıştır. 5 günde İngilizce programını uygulayan Alta Eğitim’in verdiği İngilizce öğrenme garantisini başka hiçbir kurum vermemektedir.

 Çok hızlı İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz?

Çağın gelişmesi çok hızlı İngilizce öğrenmek için adeta can atan insanların sayısını da bir hayli artırmıştır. Belki bundan 20 ya da 25 yıl önce İngilizce bilmeyen çok da fazla bir şey kaybetmiyordu. İngilizce bilmeyen büyük çoğunluk bu konudan çok da şikâyetçi değildi. Ancak küreselleşen dünyanın İngilizce öğrenmeyi zorunlu kılması çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyenleri de bir hayli artırdı. Özellikle belirli bir yaşın üstünde yer alan insanlar çok hızlı İngilizce öğrenmek için tüm imkânlarını seferber etti. Tabi bu arada çok hızlı İngilizce öğrettiğini iddia eden dil kursları da birbiri ardına açılmaya başladı. Çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyen insanlar çeşitli kurumlara yönelirken başarı olanlardan çok başarısız olanlar karşımıza çıktı. Çünkü kısa zamanda İngilizce öğrenebilmek için sistemin bir bütün içinde çalışmasına ihtiyaç var. Eğir sistem doğru olarak işletilmiyorsa bu şekilde İngilizce konuşmayı başarmak da oldukça zor bir hal alıyor.

Alta Eğitim Danışmanlık tarafından ülkemize getirilen 5 günde İngilizce programı da çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyen insanlar tarafından çokça tercih ediliyor. 2001 yılında Türkiye’ye getirilen 5 günde İngilizce programı ile binlerce kişi bugün kolaylıkla İngilizce konuşabiliyor. 5 günde İngilizce programı ilk olarak Bulgar ajanlara kısa sürede İngilizce öğretmek amacıyla geliştiriliyor ve o dönem olukça başarılı oluyor. Demir perdenin aralanması ile 5 günde İngilizce programı yıllar sonra Avrupa’ya geçiş yapıyor. Almanya’da bulunan Maximillian Üniversitesi detaylı bir incelemenin ardından klasik yollarla bir buçuk yılda öğrenilen İngilizcenin 5 günde İngilizce programı ile belirtilen süre içerisinde öğrenileceğini açıklıyor. UNESCO tarafından da desteklenmeye başlayan program, bir anda birçok ülkenin dikkatini çekiyor.

2001 yılı ile birlikte Alta Eğitim Danışmalık tarafından Türkiye’ye getirilen 5 günde İngilizce programı Türk insanı tarafından da ilgiyle karşılanıyor. Büyük şirketler programa büyük ilgi duyarak personellerini 5 günde İngilizce programına yönlendiriyor. Sonucun oldukça başarılı olması şahısların da tek tek olarak programa katılma isteklerini artırıyor. Bu durumun ardından 5 günde İngilizce programı bireyler çini de uygulanmaya başlıyor. Politikacılar, sanatçılar ve birçok ünlü işadamı da 5 günde İngilizce programından yararlanıyor. Bu isimlerin hepsi de Alta Eğitim Danışmanlık’ın web sitesine yer alıyor.

Google Aramaları :

  • 5 günde ingilizce öğrenme
  • hızlı ingilizce öğrenme
  • hızlı ingilizce öğrenme programı
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply