Çok hızlı 5 günde İngilizce ve lisan programları

5 günde İngilizce programı ve programın Türkiye’de uygulanması. 5 günde İngilizce öğrenmek sizin açınızdan da imkânsız mı, 5 günde İngilizce öğrenmek sizin içinde hayalden öte değil mi, 5 günde İngilizce öğrenmek rüya mı? Eğer bize kalırsa 5 günde İngilizce programını detaylı biçimde araştırmadan olmaz cevabını vermeyin. Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü’nün de destek verdiği 5 günde İngilizce programı sayesinde dünyanın sayısız ülkesinde insanlar lisan öğreniyor.

Lisan öğrenilmesinde önemli olan iki şey sistem ve metottur. Dil öğreniminde doğru sistem ve metot uygulandığında 1,5 yılda klasik yöntemlerle öğrenilen İngilizce 5 günde öğrenilebilmektedir. İngilizce konuşabilme adına zamanlarını ve paralarını harcayan insanlar sistem yanlış işlediği için istenilen başarıyı yakalayamamaktadırlar. Dil kurslarında uygulanan birbirine benzer sistemler İngilizce öğrenilmesini ağı bir biçimde engellemektedir. Bir süre kursa devam eden bireyler dil öğrenme konusunda yol kat edemediklerini anlayınca kursu terk etmektedir. Bu süre zarfında harcanan para emek ve zaman da boşa gitmektedir. Tüm bu saydığımız nedenlerden dolayı lisan kursuna katılmak isteyen bireylerin birden fazla dikkat etmesi gereken konu vardır. Öncelikle bireyler hedeflerine yönelik kursu seçmelidir. Bir araya getirilen gurubun da aynı hedefleri tutturmaya çalışan kişilerden oluşması gerekir. Farklı hedeflere sahip insanların bir araya getirilmesi ile oluşturulan guruplarda İngilizce öğrenmek oldukça zor olacaktır. Alta Eğitim Danışmanlık dil öğrenimi adına 5 günde İngilizce programı içerisinde doğruları bir arada toplamıştır. Bu da dil öğrenimini kolaylaştırmıştır ki referanslar da bu doğrultuda görüş belirtmektedir. Uzun araştırmalaşan ardından ülkemizde İngilizce kursları konusunda bir eksiklik olduğunu belirleyen Alta Eğitim Danışmanlık da 5 günde İngilizce programını Türkiye’ye getirerek uyulamaya almıştır. 5 günde İngilizce programının uygulayıcısı olan Alta Eğitim Danışmanlık 2001 yılından buyana İstanbul’un iki yanında da hizmet vermektedir. 5 günde İngilizce programı Türkiye’ye ilk geldiği yıllarda yalnızca büyük ölçekli şirket çalışanlarına uygulanmış, programın ünü yayıldıktan sonra özellikle iş dünyasının birçok önemli ismi de programa katılmak istemiştir. 5 günde İngilizce programına katılmak için belirli bir yaşın üzerinde olmak gerekmektedir. Alta Eğitim Danışmanlık 5 günde İngilizce programı ile ilgili olan tüm bilgileri programa katılmak isteyen herkesle paylaşmaktadır. Bugüne kadar kamuoyunun tanıdığı birçok ünlü isim de 5 günde İngilizce programına iştirak etmiştir.

Çok hızlı İngilizce ve lisan programları

Çok hızlı İngilizce öğrenmek hedefinde olanların sayısız seçenekleri bulunmamaktadır.  Çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyenler ve bu uğurda çabalayanlar için geliştirilmiş programlar vardır. Çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyenler de bu programlara katılmak zorundadır. Başka da seçenekleri neredeyse yoktur. Çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyen bireylerin bu programların haricinde bilindik yöntemlerle eğitim veren ve uzun zamanlı kurslara devam etmesi anlamsız olacaktır. Bu nedenle Çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyenler bu iş için özel olarak oluşturmuş programları tercih etmek zorundadır. Çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyenler için önemli olan bu iş için oluşturulmuş doğru programı bulmaktadır. Öncelikle şu bilinmelidir ki bu programlar bir eğitim sistemi değil, özel metotlardan oluşturulmuş öğelerdir. İkincil olarak bireyler bu tip programa başlamadan önce ne istediklerini bilmek zorundadırlar. Kendilerine bir hedef oluşturmaları, hedef koymaları oldukça mantıklı olacaktır. Çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyenlerin İstanbul’daki adresleri de Alta Eğitim’dir Alta Eğitim çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyenler için 5 günde İngilizce programını uygulamaktadır.

2001 yılında Türkiye’ye getirilen 5 günde İngilizce programı ile binlerce kişi bugün kolaylıkla İngilizce konuşabiliyor. 5 günde İngilizce programı ilk olarak Bulgar ajanlara kısa sürede İngilizce öğretmek amacıyla geliştiriliyor ve o dönem olukça başarılı oluyor. Demir perdenin aralanması ile 5 günde İngilizce programı yıllar sonra Avrupa’ya geçiş yapıyor. Almanya’da bulunan Maximillian Üniversitesi detaylı bir incelemenin ardından klasik yollarla bir buçuk yılda öğrenilen İngilizcenin 5 günde İngilizce programı ile belirtilen süre içerisinde öğrenileceğini açıklıyor. UNESCO tarafından da desteklenmeye başlayan program, bir anda birçok ülkenin dikkatini çekiyor. 5 günde İngilizce programına başlamadan önce kapsamlı bir test yapılmaktadır. Bu testte kişinin İngilizce bilgisinin yanında kişilik özellikleri de araştırılmaktadır. Çünkü kişilik özellikleri İngilizce öğrenilmesinde oldukça etkindir. 5 günde İngilizce programına katılan bireyin hedefleri de son denece önemlidir. Kişi sadece basit olarak İngilizce konuşmak istiyorsa 5 günde İngilizce programına tek sefer katılması yeterli olacaktır. Ancak yabancı bir şirkette iş arayan birey 5 günde İngilizce programına birden fazla katılmalıdır.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply