Beş günde İngilizce öğrenmek hayal değil

Birçok insan için kâbusa dönen İngilizce öğrenmek artık çok kolay. Almanya’nın Maximillian Üniversitesi’nin onayladığı program ile artık beş günde İngilizce öğrenmek mümkün. Üstelik beş günde İngilizce öğrenmek için gerekli olan program Türkiye’ye de geldi.


Globalleşen dünya ile birlikte İngilizce artık özellikle iş dünyası için vazgeçilmezler arasındaki yerini aldı. İstediniz kadar eğitim alın, birden fazla üniversite mezunu olun, eğer İngilizce bilmiyorsanız iyi bir kariyer yapamamışsınız demektir. Artık iş ilanı veren birçok firma işe talip olanların iyi derecede İngilizce bildiğini varsayarak istihdam edilecek kişilerde aranan özelliklere ‘İngilizce bilen’ ibaresini de koymuyor. İyi bir işe sahip olma hayalleri kuran gençler de artık İngilizce bilmeden bu durumun gerçekleşmeyeceğini biliyor.

Ancak İngilizce öğrenmek artık çok daha kolay bir hale geldi. Hatta beş günde İngilizce öğrenmeniz bile mümkün. Almanya’da eğitim faaliyetlerini sürdüren Maximillian Üniversitesi’nin onayladığı beş günde İngilizce programı artık Türkiye’de de uygulanıyor. Bu konuda kendisinde eksiklik hissedenler ve “Artık İngilizce öğrenemem” diyenler program sayesinde beş günde İngilizce öğreniyor.

Beş günde İngilizce eğitim programını ise Türkiye’ye Alta Eğitim Danışmanlık 2001 yılında getirdi. 10 yılı aşkın zamandır beş günde İngilizce eğitimini veren Alta Eğitim Danışmanlık kurumunun yetkilileri beş gün içerisinde 550 İngilizce kelime ve bu dilin gramer yapısını örenmeyi garanti ediyor.

Alta Eğitim Danışmanlık Genel Müdürü Cem Utku ise Almanya’nın Maximillian Üniversitesi’nden getirdikleri bu eğitim biçim sayesinde İngilizce öğrenmeyi çok kolay hale getirdiklerini ifade ederek şunları dile getiriyor, “Öğretim sistemimiz dünya üzerinde kabul gören bir üniversite tarafından da onaylanmış durumda. Kursiyerlere beş günde İngilizce öğretiyoruz. 550 kelime İngilizce kelime ve dilin gramer yapısını kurs sonunda kursiyerlerimiz öğrenmiş oluyor. İnsanların aklına ‘beş günde İngilizce öğrenebilir miyim’ gibi bir soru gelebilir ancak bizim Alta Eğitim kurumu olarak onlarca referansımız var. Beş günde İngilizce kursuna katılmak isteyenler web sitemizi ziyaret ederek referanslarımızı da görebilirler. Kurum olarak ciddi bir işin altına imzamızı atıyoruz. Özellikle acil bir biçimde İngilizce öğrenmek zorunda olanlar kursumuzdan faydalanabilirler. Şimdiye kadar sayısız insan kurslarımıza katıldı ve başarı sağladı. Zaten bu konuda Alta Eğitim olarak başarı sağlayamasaydık bunca zamandır bu işi yapmamızın da imkânı yoktu. ”

5 günde eğitim, 5 günde ingilizce, beş günde ingilizce, acele ingilizce, alta eğitim, anadolu yakası ingilizce kursları, avrupa yakası, ingilizce kursu, bağdat caddesi ingilizce kursları, bakırköy ingilizce kursları, beşiktaş ingilizce kursları, büyüklere ingilizce, Çok hızlı ingilizce, etiler ingilizce kursları, hızlı ingilizce, hızlı ingilizce öğrenmek, ingiliz aksanı ile öğrenmek, ingilizce dersleri, ingilizce dil kursu, ingilizce eğitimi, ingilizce konuşmak, ingilizce kursu, ingilizce nerede öğrenilir, ingilizce öğreniyorum, ingilizce öğrenmek, ingilizce öğrenmek istiyorum, ingilizce ve başarı, istanbul ingilizce, istanbul ingilizce kursları, istanbul ingilizce kursu, iş ingilizcesi, işadamalarına ingilizce, kadıköy ingilizce kursları, kartal ingilizce kursları, kolay ingilizce, maltepe ingilizce kursları, maslak ingilizce kursları, nasıl ingilizce öğrenebilirim, nişantaşı ingilizce kursları, ortaköy ingilizce kursları, pratik ingilizce, süper hızlı ingilizce, şişli ingilizce kursları, turbo ingilizce, yetişkinlere ingilizce

 

5 günde ingilizce (beş günde ingilizce) konuşmak için hemen arayın. Alta Eğitim kurumları ile 5 günde ingilizce öğretmek için lütfen arayın 444 5 486. 5 günde ingilizce – Beş günde ingilizce (5gundeingilizce.com)

Alta Avrupa
Alta Plaza
No:8 Dilek Sok. Dikilitaş
Beşiktaş İstanbul
Tel :              444 5 486
Mobile: (0532) 774 30 05
Faks:    (0212) 327 67 40

—————————

Alta Asya
Alta Akademi
No:10 Gökçe Sok. Bağdat Cad.
Caddebostan İstanbul
Tel :             444 5 486
Mobile: (0533) 267 57 30
Faks:     (0216) 369 56 66

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply