7 günde İngilizce (akademik İngilizce) – 444 5 486 Alta Eğitim

7 günde İngilizce (akademik İngilizce) – 444 5 486 Alta Eğitim.İngilizcenin özellikle iş dünyasında önemini artırması İşadamlarına İngilizce cümlesinin telaffuzuna yol açmış İşadamlarına İngilizce adı altında kurslar açılmıştır. Özellikle ithalat ve ihracat işleri ile uğraşan işadamları İngilizceye ihtiyaç duymaktadır. Bu da İnternet aramalarında İşadamlarına İngilizce cümlesinin çok çabuk oluşmasına neden olmuştur. İşadamlarına İngilizce programlarına katılanlar programın kısa süreli olmasını istemektedir. Tabii ki bu konuda garanti de istenmektedir ki bu garantiyi Alta Eğitim Danışmanlık 5 günde İngilizce programı ile vermektedir. İş dünyasının birçok ismi de 5 günde İngilizce programını tercih etmektedir. 5 günde İngilizce programının tercih nedenleri farklıdır.

5 günde İngilizce programını tercih eden insan sayısı günden güne artmaktadır. 5 günde İngilizce programının tercih edilme programları da farklıdır. Daha önce hiç İngilizce eğitimi almamış olanlar iş dünyasına adım attıktan sonra İngilizcenin eksikliğini hissettikleri için bu eksikliklerini kapatmak istemişler ve 5 günde İngilizce programına katılmışlardır. Bunun dışına daha önce İngilizce eğitimi alanlar fakat çeşitli nedenlerden ötürü bu dili öğrenemeyenler de 5 günde İngilizce programını tercih etmiştir. Yurtdışı seyahati, seminer, panel gibi nedenlerden ötürü acil olarak İngilizce öğrenmek isteyenlerin adresi de 5 günde İngilizce programı olmuştur. İşlerinin yoğunluğu nedeni ile uzun aşamalı kursları tercih etmek istemeyenler, uzun vadeli kurslardan sıkılanlar ve İngilizce öğrenmek için sabırsızlananlar da 5 günde İngilizce programından faydalanmıştır. Referansların güvenilir olması ve 5 günde İngilizce programına katılanların neredeyse programa iyi referans olması ilgiyi ve isteği daha da büyütmüştür. 5 günde İngilizce programına katılanlara farklı seviyelerde İngilizce öğrenme garantisi verilmesi de programın tercih edilmesinde başka bir neden olmuştur. 5 günde İngilizce programının başarılı olması güveni büyütmüş bu güven de talebin artmasını sağlamıştır. 5 günde İngilizce programının uygulayıcısı olan Alta Eğitim Danışmanlık İstanbul’un iki yakasında da hizmet vermektedir. 5 günde İngilizce programına katılımlar sadece İstanbul’dan gerçekleşmemektedir. 5 günde İngilizce programı Türkiye’nin dört bir yanından ilgi görmektedir. 5 günde İngilizce programının kısa olmasının başka bir iyi yanı da il dışından da insanların bu süre nedeniyle programa katılabilmesidir.

İngilizce öğrenmeye karar verenler ‘nasıl İngilizce öğrenebilirim?’ sorusunu kendilerine sormaktadırlar. ‘nasıl İngilizce öğrenebilirim?’ sorusunun farklı cevapları vardır ancak Türkiye için daha çok İngilizce kursu cevabı verilebilir. Evde setlerden kendi kendilerine İngilizce öğrenmeye çalışanlar da vardır ancak bu tam olarak ‘nasıl İngilizce öğrenebilirim?’ sorusuna cevap olabilecek nitelikte değildir. ‘nasıl İngilizce öğrenebilirim?’ sorusunu soranların çoğunluğu da daha sonra dil kurslarını tercih etmektedir. ‘nasıl İngilizce öğrenebilirim?’ sorusunu sorduktan sonra önemli olan kendinize uygun kurumu bulmaktır. Kısa zaman dilimi içerisinde dil öğrenmek isteyen çok insan 5 günde İngilizce programını tercih etmektedir.

5 günde İngilizce programının Türkiye’ye getirilmesini ve uygulanışını Alta Eğitim Danışmanlık Genel Müdürü Cem Utku şu şekilde anlatıyor; “Türkiye’de dil eğitiminde bir sıkıntı olduğunu kurum olarak biliyorduk ve bu sıkıntının giderilmesi için adım atmaya karar verdik. Bunun içini de yanı başımızdaki Avrupa’da araştırma yapmayı uygun gördük. İncelemelerimizi sürdürürken Almanya’nın Münih kentinde 5 günde İngilizce programı ile tanıştık. 5 günde İngilizce programı yine Münih’te bulunan Maximillian Üniversitesi tarafından da onaylanmıştı. Ayrıca UNESCO da 5 günde İngilizce programını destekliyordu. 5 günde İngilizce programını inceledikten sonra Türkiye’ye getirme kararı aldık ve ülkemize uyarladık. 2001 yılında ise 5 günde İngilizce programını Türkiye’de uygulamaya başladık. 5 günde İngilizce programı ilk olarak büyük şirket çalışanlarının üzerinde uygulanmaya başlandı ve gayet başarılı oldu ardından da iş dünyası başta olmak üzere her kesimden talepler geldi. Biz de Alta Eğitim Danışmanlık olarak bu talepleri değerlendirdik ve programı bireyler üzerinde uygulamaya başladık. 5 günde İngilizce programına katılmak için tek şart belirli bir yaşın üzerinde olmak. Bunun haricinde bir şart aramıyoruz. 5 günde İngilizce programını ise hafta içi uyguluyoruz. Programımız kesinlikle klasik bir eğitim biçim değil. Kişiye özel yöntemler çıkarılıyor ve bu yöntemler uzman bir kadro tarafından uygulanıyor. 5 günde İngilizce programına katılan bireyler eğitim süresince kesinlikle Türkçe konuşmuyor. Cep telefonu ile konuşmalarına da izin verilmiyor. Bu şekilde insan beyni İngilizce öğrenmeye hazır hale geliyor. Cep telefonunun yanında diğer teknolojik aletlerin kullanılmasına da izin verilmiyor.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply