5 günde ingilizce ve ingilizce eğitimi ve İngilizce öğrenme garantisi veren kurumlar

İngilizce eğitimi artık fazlaca önemli bir duruma gelmiştir. İyi bir İngilizce eğitimi almak isteyen binlerce kişi dil kurslarına adeta akın etmektedir. İngilizce eğitimi almak isteyen insanlar bu dili yeterince öğrenmeden başarının söz konusu olmayacağını bilmektedir.

Yıllar öncesinde daha genç bir kitle İngilizce eğitimi almak isterken günümüzde yaş gurubu daha da üst sınırlara çıkmıştır. İngilizce eğitim sadece ülkemiz için değil tüm dünya için oldukça önem taşımaktadır. Çünkü İngilizce resmi olarak olmasa da dünyanın ortak dili konumuna çoktan gelmiştir. Bunu kabullenen dünya ülkeleri de İngilizce eğitimi noktasında atılımlar gerçekleştirmiştir. İngilizce eğitimi günümüzde farklı bir boyut kazanmıştır. Kısa zamanda İngilizce öğrenmek isteyenler yeni arayışlar içerisindedir ki Türkiye’de İngilizce eğitimi almak isteyenler de aynı arayışlara dalmıştır. Kısa zamanda İngilizce öğrenmek diğer dünya ülkelerinin yanında ülkemizde de mümkündür. Alta Eğitim kısa zamanda İngilizce öğrenilmesini sağlayan 5 günde İngilizce programını 2000’li yılların başından beri İstanbul Merkezli olmak üzere uygulamaktadır.

5 günde İngilizce programı Almanya’nın Maximillian Üniversitesi’nin onayını aldıktan sonra Türkiye getirilmiştir. 5 günde İngilizce programı Bulgaristan’da ajanların İngilizce öğrenmesi için geliştirilmiş daha sonra Almanya’ya geçmiş, oradan da birçok ülkenin yanında Türkiye’ye de gelmiştir. 5 günde İngilizce programı eğitimden çok bir programdır ve bu programda kişiye özgü metotlar uygulanır. 5 günde İngilizce programı 2001 yılından buyana ülkemizde uygulanmaktadır ve 5 günde İngilizce programının uygulayıcısı olan Alta   İstanbul’un iki yakasında uygulamalarını sürdürmektedir. 5 günde İngilizce programına çok sayıda insan referans olmaktadır. 5 günde İngilizce programı ile hiç İngilizce bilmeyen bireyler bile sürenin sonunda İngilizce konuşmaya başlamaktadır. 5 günde İngilizce programı edindiği referanslarla İngilizce eğitiminde zamanın değil sistemin önemli olduğunu kanıtlamış ve bu konuda bir çığır açmıştır. 5 günde İngilizce programı sayesinde iş dünyasının yanında birçok tanınmış insan da İngilizce öğrenmiştir. 5 günde İngilizce programına katılmak için tek şart belirli bir yaşın üzerinde olmaktadır. 5 günde İngilizce programında değişik seviyelerde İngilizce öğrenmenin garantisi verildiği için programa olan ilgi de her geçen gün artmaktadır.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply