5 günde ingilizce Telefon: 444 5 486

‘Acele İngilizce öğrenmem gerek’ diyorsanız tam da size göre bir eğitim sistemi var. 5 günde İngilizcenin gramer yapısını öğrenmeniz mümkün. İstanbul’da hizmet veren Alta Eğitim Danışmanlık, acele İngilizce öğrenmek isteyenlere önemli bir hizmet veriyor.

Acele İngilizce öğrenmek isteyenlerin artık yeni bir adresi var. İstanbul’un her iki yakasında da hizmet veren Alta Eğitim Danışmanlık Almanya’da eğitim faaliyetlerini sürdüren Maximillian Üniversitesi’nin onayladığı programı Türkiye’ye getirerek Türk insanının hizmetine sundu. 5 günde İngilizce sloganı ile yola koyulan şirket, kursiyerlerini 45 saat süren bir eğitimden geçiriyor. 45saatin sonunda kursiyerler İngilizcenin gramer yapısını ve yüzlerce kelimeye de öğrenmiş olarak kursu tamamlıyorlar.

Kursa katılmak için belirli bir yaş arasında olmanız yeterli oluyor. Acele İngilizce öğrenmek isteyenler Alta Eğitim ile irtibata geçerek gerekli tüm bilgileri alabiliyorlar. 5 günde İngilizce kursu ile çok iyi bir düzeye gelen kursiyerler, kurs boyunca cep telefonu da kullanmıyor.

Acele İngilizce öğrenmek isteyen kursiyerlere 45 saatlik bir program uygulanıyor. Alta Eğitim’in İstanbul’un iki yakasında da yeri var. Kursiyerler kendilerine yakın olan kurs binasını seçebiliyorlar. Beş günde eğitim kursları ise ana dili İngilizce olan ve eğitici sertifikası olan eğitmenler tarafından veriliyor. 5 günde İngilizce kursu kapsamında binada bulunan kursiyerler kesinlikle Türkçe konuşmuyor. Hatta öyle ki kantin görevlileri bile sadece İngilizce konuşuyor. Yani ders aralarında çay bile içecek olsanız bunu İngilizce dile getirmek zorundasınız. Acele İngilizce öğrenmek isteyenler özel odalarda ve 4 – 5 kişilik gruplar halinde eğitiliyor. Eğitim ara verilmeden 5 gün boyunca devam ediyor. Cep telefonu vasıtasıyla olsa da Türkçe konuşmak yasak ki cep telefonuyla konuşmak da kurs süresince yasaklanıyor. Acele İngilizce öğrenmek isteyenler bu sayede kurs bitiminde çok büyük oranda İngilizce sıkıntısını çözmüş oluyorlar.  Kursun sonunda katılımcılara diplomaları da veriliyor.

Alta Eğitim Danışmanlık Avrupa yakasında Beşiktaş’ta bulunan Alta Plaza’da Asya yakasında ise Cadde Bostan’da hizmet veriyor. Kursa katılmak isteyenler kendilerine yakın olan kurs binasını tercih edebiliyorlar. Kursa katılmak isteyenler kurum ve kurs hakkında web sitesinden daha detaylı bilgi alabiliyorlar.

 

5 günde eğitim, 5 günde ingilizce, beş günde ingilizce, acele ingilizce, alta eğitim, anadolu yakası ingilizce kursları, avrupa yakası, ingilizce kursu, bağdat caddesi ingilizce kursları, bakırköy ingilizce kursları, beşiktaş ingilizce kursları, büyüklere ingilizce, Çok hızlı ingilizce, etiler ingilizce kursları, hızlı ingilizce, hızlı ingilizce öğrenmek, ingiliz aksanı ile öğrenmek, ingilizce dersleri, ingilizce dil kursu, ingilizce eğitimi, ingilizce konuşmak, ingilizce kursu, ingilizce nerede öğrenilir, ingilizce öğreniyorum, ingilizce öğrenmek, ingilizce öğrenmek istiyorum, ingilizce ve başarı, istanbul ingilizce, istanbul ingilizce kursları, istanbul ingilizce kursu, iş ingilizcesi, işadamalarına ingilizce, kadıköy ingilizce kursları, kartal ingilizce kursları, kolay ingilizce, maltepe ingilizce kursları, maslak ingilizce kursları, nasıl ingilizce öğrenebilirim, nişantaşı ingilizce kursları, ortaköy ingilizce kursları, pratik ingilizce, süper hızlı ingilizce, şişli ingilizce kursları, turbo ingilizce, yetişkinlere ingilizce

Alta Avrupa
Alta Plaza
No:8 Dilek Sok. Dikilitaş
Beşiktaş İstanbul
Tel :              444 5 486
Mobile: (0532) 774 30 05
Faks:    (0212) 327 67 40

—————————

Alta Asya
Alta Akademi
No:10 Gökçe Sok. Bağdat Cad.
Caddebostan İstanbul
Tel :             444 5 486
Mobile: (0533) 267 57 30
Faks:     (0216) 369 56 66

Google Aramaları :

  • bağdat caddesi ingilizce kursları
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply