5 günde İngilizce programı ve güven meselesi

Günümüzde acele olarak İngilizce öğrenmek isteyen insan sayısında ciddi bir artış vardır. İngilizce özellikle iş dünyası üzerinde ağırlığını iyiden iyiye hissettirmiştir. Uluslararası alanda ticari faaliyetlerini sürdüren şahıs ve şirketle de acele olarak İngilizce öğrenmenin yollarını aramıştır.

Geçmişte İngilizce bu denli önemli olmadığı için çoğu insan İngilizce öğrenme ihtiyacı da hissetmemiştir. Fakat küreselleşen dünyanın en fazla ticaret alanını etkilemesi özellikle işadamlarının ve bu alanda çalışanların İngilizceye daha fazla ilgi duymansa neden olmuştur. Doğal olarak bu durumdaki insanlar da eceli olarak İngilizce öğrenmenin yollarını aramışlardır. Bu durumu acele İngilizce adı altında kursların açılmasına da neden olmuştur. Acele İngilizce aramalarını gerçekleştiren insanların ilk şartı da kursun ya da programın kısa zamanlı olmasıdır. Acele İngilizce adı altında açılan kurslar da sürenin kısa zamanlı olmasına dikkat etmektedirler. Acele İngilizce programlarına katılacak olanların da dikkat etmesi gereken hususlar vardır. Öncelikle acele İngilizce adı altında eğitim veren kursların sistemlerine ve öğretim kadrolarına mutlak suretle bakılmalıdır. Eğer acele İngilizce adı altında eğitim verin kurumda tak bir sistem varsa, her bireye değişik metotlar uygulanmıyorsa burada sıkıntı var demektir.  Ayrıca eğitim kadrosunda yer alan kişilerin de mutlak suretle yeterlilik derecelerinin olması gerekir.

Türkiye’de acele İngilizce öğrenmek isteyen insanların çoğunluğu 5 günde İngilizce programını tercih etmektedir. 5 günde İngilizce programı ile birçok insen lisan sorunun üzerinden gelmiştir. 5 günde İngilizce programı oldukça güvenilir bir programdır ki güvenirliği de şu şekilde sağ3lanmıştır. İlk olarak 5 günde İngilizce programına katılacak herkese referans bilgileri verilmektedir. 5 günde İngilizce programında görev alan eğitimcilerin yeterlilik dereceleri de bireylerle paylaşılmaktadır. Bunun yanında 5 günde İngilizce programına katılan herkese program sonucunda geleceği nokta yazılı olarak verilmektedir. İnsanlar sonucu önceden bildikleri için 5 günde İngilizce programına katıl katılmamaya daha net karar verebilecektir. 5 günde İngilizce programına katılan herkese farklı seviyelerde İngilizce öğrenme garantisi de verilmektedir. 5 günde İngilizce programının başında bireyin ne kadar İngilizce bildiği bu seviyeyi belirlemektedir. Bunun yanında 5 günde İngilizce programı Türkiye’deki bu tip programların en eskisidir

Alta Avrupa
Alta Plaza
No:8 Dilek Sok. Dikilitaş
Beşiktaş İstanbul
Tel :              444 5 486
Mobile: (0532) 774 30 05
Faks:    (0212) 327 67 40

—————————

Alta Asya
Alta Akademi
No:10 Gökçe Sok. Bağdat Cad.
Caddebostan İstanbul
Tel :             444 5 486
Mobile: (0533) 267 57 30
Faks:     (0216) 369 56 66

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply