5 günde İngilizce programı nedir, Türkiye’ye nasıl gelmiştir?

Beş günde İngilizce programı ve kolay biçimde İngilizce öğrenmek.İngilizcenin son yıllarda özellikle iş dünyası için önemi artmış, bu da İngilizce öğrenmek isteyen insanların sayısının artmasına neden olmuştur. İngilizce o denli önemli bir hale gemleştir ki çoğu insanın bu dili öğrenmek için beklemeye tahammül edememektedir. İngilizce bilmemek de çık insanın işini aksatmaktadır. Bu tipteki insanlar için ise beş günde İngilizce programı oldukça uygundur. Beş günde İngilizce programı Türkiye’ye getirildikten sonra ilk olarak büyük şirket çalışanlarının üzerinde uygulanmıştır. Şirketler beş günde İngilizce programından yeterince verim alınca programın ünü yayılmış özellikle iş dünyasının patronları programa ilgi göstermeye başlamıştır. Beş günde İngilizce programına katılan insanlar iyi yönde referans olunca program bireyler tarafından daha ilgi çekici bir hale gelmiştir.

Beş günde İngilizce programının ilk olarak hazırlık aşaması vardır. Burada kişinin dil bilgisinin yanında kişilik özellikleri de belirlenir. Çok fazla sosyal olan bir insanın az sosyal olan bir insana nazaran İngilizce öğrenme özelli farklıdır. İnşat mühendisinin avukata göre dil öğrenmesinde farklı metotlar da olabilir. İşte tüm bu özellikler beş günde İngilizce programı öncesinde Alta Eğitim Danışmanlık tarafından belirlenir. Daha sonra kişiler 5 gün sürecek bir dil kampına alınır. Beş günde İngilizce programı yatılı bir program değildir. Eğitim sabah 09.00’da başlamaktadır ve 18.00’a kadar sürmektedir. Kişiler kendi kişilik özellikle ile uyuşan en fazla 6 kişilik guruplara alınır. Bu işlemin ardından beş günde İngilizce programı için özel olarak yurtdışından getirilmiş eğitmenler o gurup için özel olarak geliştirilmiş programı uygulamaya başlar.

Beş günde İngilizce programı Türkiye’de Alta Eğitim güvencesi ile uygulanmaktadır. Alta Eğitim Türkiye’de dil öğreniminde yaşanan eksikliği giderme adına beş günde İngilizce programını Almanya’nın Münih Maximillian Üniversitesi’nden alarak getirmiştir. Beş günde İngilizce programı yine bu üniversite tarafından onaylanmıştır. Beş günde İngilizce programı sadece Almanya ve Türkiye’de değil birçok farklı ülkede uygulanmaktadır. Beş günde İngilizce programı, uzun zamanlı kurslara giderek dil öğrenemeyen insanlar için de yeni bir umut olmuştur. Bu durumdaki insanlar da Beş günde İngilizce programı sayesinde dil örenmenin mutluluğunu yaşamıştır.

5 günde İngilizce programı nedir, Türkiye’ye nasıl gelmiştir?

İngilizce öğrenmek insanların sayısı arttıkça kısa zamanlı İngilizce programlarına duyulan ihtiyaç da artmıştır. Çünkü birçok insan uzun zamanlı dil kurslarında İngilizce öğrenmeyi başaramamaktadır.  Bazıları da İngilizce öğrenmek için uzun zaman ayıramamaktadır. Bu nedenle kısa zamanlı İngilizce programlarına olan ihtiyaç artmıştır. Türkiye’de de bu ihtiyaç üst seviyededir. 2000’li yılların başına kadar Türkiye’de kısa zamanda İngilizce öğrenmek mümkün değilse de bu yılların ardından 5 günde İngilizce öğrenmek mümkün olmuştur. 2000’li yılların başında Alta Eğitim 5 günde İngilizce programını Türkiye’ye getirmiş ve kısa zamanda İngilizce öğrenmek isteyenlerin hizmetine sunmuştur. 5 günde İngilizce programı uygulandığı her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de büyük ilgi ile karşılaşmış, insanların odak noktası olmuştur.

 5 günde İngilizce programı klasik bir İngilizce kursunun çok dışındadır ve klasik İngilizce kurslarında yararlanılan materyaller 5 günde İngilizce programında bulunmamaktadır. 5 günde İngilizce programı tamamen özel teknik ve metotların eşliğinde yürütülmektedir. Bu durum da İngilizce öğrenilmesini bir hayli kolaylaştırmaktadır. 5 günde İngilizce programı ilk olarak Bulgaristan’da ortaya çıkmıştır. Soğuk savaş döneminde ajanlara İngilizce öğretmek amacıyla geliştirilen 5 günde İngilizce programı daha sonra soğuk savaş döneminin bitmesinin ardından Avrupa’ya geçiş yapmıştır. 5 günde İngilizce programı Almanya’da Maximillian Üniversitesi tarafından onaylanmış ve bu andan itibaren de tüm dünya ülkelerinin ilgisini çekmeye başlamıştır. Alta Eğitim ise 2000’li yılların başında 5 günde İngilizce programını Türkiye’ye getirerek uygulamaya sokmuştur. 5 günde İngilizce programında değişik seviyelerde İngilizce öğrenme garantisi verilmektedir. Kişinin başlangıçta ne düzeyde İngilizce bildiği 5 günde İngilizce programı kapsamında çok önemlidir. Ancak hiç İngilizce bilmeyen birisi bile 5 günde İngilizce programı sayesinde basit seviyede İngilizce öğrenerek konuşmaya başlamaktadır. İngilizcesini çok üst düzeye getirmek isteyenlerin 5 günde İngilizce programına iki ya da üç kez katılması gerekecektir. 5 günde İngilizce programı uzman bir kadro tarafından uygulanmaktadır. 5 günde İngilizce programına katılmanın tek şartı belirli bir yaşın üzerinde olmaktır. 5 günde İngilizce programı özellikle iş dünyası mensuplarının yoğun ilgisi ile karşılaşmaktadır. 5 günde İngilizce programı sayesinde bugüne kadar sayısız insan İngilizce öğrenmiştir.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply