5 günde İngilizce öğrenmek ister misiniz…

Hepimizin de bildiği gibi İngilizce günümüzde evrensel, yani ortak dil olarak tüm dünyada kabul görüyor. Öyle ki artık neredeyse dünya üzerindeki tüm ülkeler, İngilizceyi ikinci dilleri olarak kabullenmiş durumda. İngilizce artık tüm insanlık için dünyaya açılan pencere anlamına geliyor. Ancak İngilizce öğrenmek artık eskiye nazaran çok daha kolay ki 5 günde İngilizce öğrenmek de mümkün. Artık birçok insan 5 günde İngilizce öğrenerek kariyeri adına çok büyük bir avantajı da sağlamış oluyor.


Çoğumuz için İngilizce öğrenmek neredeyse bir kâbustu. Özellikle devlet okullarında kısıtlı imkanlarla verilen İngilizce eğitimleri hayata atılma anı geldiğinde büyük bir eksiklik olarak eğitim hayatımızdaki yerini belli ediyordu. Teknolojinin gelişmesi ve web dünyansın kapılarının ardına kadar açılmasıyla birlikte dünya, artık o korkutucu büyüklüğünü kaybederek neredeyse bir bilgisayarın içerisine sığdı. Eskiye göre dünya ülkeleri ile iletişime girmek ve yine bu ülkelerle ticaret yapmak çok daha kolay hale geldi. Ancak bununla birlikte tüm dünyanın kullandığı İngilizceyi bilmek de şart oldu.

Özellikle uluslararası arenada boy gösteren birçok Türk firması da ister istemez kadrosuna dâhil edeceği personelde İngilizce şartı koydu. Zamanla iş öyle bir hal aldı ki hangi sektöre kafanızı çevirseniz İngilizcenin ‘olmazsa olmaz’lar arasına girdiğini görmeniz çok da zaman almadı.

ARTIK İNGİLİZCE ÖĞRENMEK ÇOK KOLAY
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de İngilizce öğrenmek bundan çok kısa bir zaman öncesine kadar çok büyük zaman harcanması gereken, ciddi mesai isteyen bir eğitim biçimiydi. Ancak günümüzde İngilizci öğrenmek çok daha kolaylaştı. Artık belirli bir yaş grubundaki insanlar 5 günde İngilizce öğrenebiliyor.

5 günde İngilizce öğrenmek belki birçok insana hayal gelebilir ancak Alta Eğitim Kursları uzman kadrosu ile bu işin üstesinden geliyor. Yani isteyen herkes 5 günde İngilizce öğrenebiliyor.

5 günde İngilizce öğrenmek isteyenler için Alta Eğitim ile irtibata geçmeleri yeterli. Kurum ile irtibata geçmenizin ardından İngilizce öğrenememeniz için hiçbir neden kalmayacak. Uzman eğitim kadrosu size gerekli desteği sağlayarak 5 günde İngilizce öğrenmenizi sağlayacak.

5 günde ingilizce (beş günde ingilizce) konuşmak için hemen arayın. Alta Eğitim kurumları ile 5 günde ingilizce öğretmek için lütfen arayın 444 5 486. 5 günde ingilizce – Beş günde ingilizce (5gundeingilizce.com)

Alta Avrupa
Alta Plaza
No:8 Dilek Sok. Dikilitaş
Beşiktaş İstanbul
Tel :              444 5 486
Mobile: (0532) 774 30 05
Faks:    (0212) 327 67 40

—————————

Alta Asya
Alta Akademi
No:10 Gökçe Sok. Bağdat Cad.
Caddebostan İstanbul
Tel :             444 5 486
Mobile: (0533) 267 57 30
Faks:     (0216) 369 56 66

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply