5 günde İngilizce öğrenilir mi

5 günde İngilizce öğrenilir mi demeyin. Alta Eğitim’in ülkemizde temsilciliğini yaptığı, beş günde İngilizce kursları, Avrupa’dan sonra Türkiye’de de, İngilizce konuşabilmek isteyen tüm yetişkinlere hizmet veriyor. Kurslar şu an için İstanbul ile sınırlı. Fakat, eğitimin 5 gün sürdüğünü göz önüne alarak, kendiniz için kısa bir tatile göze alabilirsiniz.

5 günde İngilizce kursları, tamamen motivayona dayalı, uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen tekniklerle talep edenlerele buluşturuluyor. Kurs ile akla gelen en önemli soru, hangi tekniklerin kullanıldığı. Evet beş günde İngilizce konuşabilmek mümkün değilmiş gibi duruyor. Bu cümle biraz iddialı. Fakat, kurs bu iddiasının sonuna kadar arkasında. Hatta kursta vaat edilen düzeyde başarı sağlamadığınız takdirde paranızı geri iade almanız mümkün. Alta Eğitim, sunduğu 5 günde İngilizce eğitimi tekniklerinin sonuna kadar arkasında duruyor. Bu teknikler Avrupa’da geliştirildi. Alta Eğitim aracılığı ile de ülkemize getirildi. Eğitim teknikleri ile ilgili bugüne kadar binlerce araştırma yapıldı ve tekniklerin sağlıklı oldukları konusunda onaylar verildi. 5 günde İngilizce eğitimi için onay veren kuruluşlar arasında en dikkat çekeni ise UNESCO. UNESCO araştırmalarına dahil olan tekniklere, ülkemizde de erişme şansınız var.

Beş günde İngilizce, bildiğiniz tüm eğitim tekniklerinizi unutmanıza neden olacak. Bir eğitimde en önemli faktör, tam motivasyon sağlamaktan geçer. Sizin için, külfet oluşturan, sizi endişeye düşüren tekniklere bu kursta yer yok. Hatta kurs yerleri tam bir ev ortamı içerisinde dizayn edilmiş. Sandalye üzerinde saatler geçirmenize hiç gerek yok. Üstelik 5 günde İngilizce eğitimleri içerisinde bol bol da oyunlar yer alıyor. Kahvaltı, öğle yemeği, sınırsız içecek de kurs ücretinize dahil. Hatta bu faaliyetlerde eğitimin bir parçası.

Beş günde İngilizce kursu toplamda 45 saat eğitim alacağınız yoğun bir tempo içerisinde geçecek. Sabah 9′da kahvaltı ile başlayan eğitimleriniz, akşam saat 6′da son buluyor. Fakat, kurs daha başarılı olmanız için, eğitim saatleriniz dışında kalan sürelerde, uymanızı rica ettikleri bazı bilgilendirmeler yapıyorlar. Motivasyonunuzu bozabilecek her türlü durumdan uzak durmanız isteniyor. Beş günde İngilizce ile ilgili daha ayrtınlı bilgi sahibi olmak ve kursa kaydınızı yaptırabilmek için Alta Eğitim ile irtibata geçebilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply