5 günde ingilizce nasıl öğrenilir?

resim_13

BEŞ GÜN İÇERİSİNDE NASIL İNGİLİZCE ÖĞRENİLİR?Hızlı İngilizce öğrenmenin mümkün olduğunu biliyor musunuz? Belki de size komik gelebilir İngilizce öğrenmek için 5 gün yeter mi? bu soruların bütün cevapları 2001 yılından beri artık Türkiye de mevcuttur. Günümüzde 5 günde İngilizce programları ile artık İngilizce öğrenmek çok kolaydır. Önceden uzun zamanlı İngilizce kursları tek bir sistem ve metot ile yürütüldüğü için pek bir fayda sağlayamaz. Ancak 5 günde İngilizce eğitim programları ile hiç İngilizce bilmeyen bireyler bile eğitimin sonrasında İngilizce hem konuşmakta hem de yazmaktadır.

Çabuk İngilizce öğrenmek isteyen pek çok kişi bu programlara katılmaktadır.5 günde İngilizce eğitim programlarına katılan bireyler bir takım testlerden geçirilmektedir. Uzman eğitmen kadrosu ile yapılan bu testler sonucunda değerlendirilmeye alınan katılımcıların kurs bitiminde hangi noktaya geleceği yazılı bir ifade ile verilmektedir. Bunun neticesinde katılımcı kursa devam edip etmeyeceğine kolaylıkla karar verebilmektedir. Katılımcının mesleğine, hedefine ve İngilizce bilgisine uygun olarak gruplara ayrılmaktadır.

Çoğunlukla hemen İngilizce öğrenmek isteyenler için bu eğitim programları alta İngilizce danışmanlık ile desteklenmektedir. Bu program bir kahvaltı eşliğinde başlar ve başladıktan sonra 5 günde İngilizce eğitim programı bitene kadar birbirleri ile Türkçe konuşmak yasaktır. Diğer teknolojik aletler ve cep telefonları da kurs bitene kadar kullanılması yasaktır. Çünkü İngilizce eğitim programı bitene kadar katılımcılar tamamen bir fanusun i,çersinde yaşamaktadır.

Dış dünya ile bütün bağlarını tam anlamı ile kesmiştirler. Mola aralarında bile eğitmenler ve katılımcılar hep bir arada zaman geçirmektedir. Dinlenme molalarında dahi Türkçe konuşmak kesinlikle yasaktır.5 günde İngilizce eğitim programlarının esas amacı ise kurs bitimine dek katılımcılara özgü olarak hazırlanan İngilizce programlarını öğrenmesidir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply