5 günde İngilizce kursu

5 günde İngilizce kursu, sanılan diğer kursların aksine size asıl olarak İngilizce düşünmeyi ve toplum içerisinde İngilizce konuşabilmenizi vaat ediyor. 5 günde İngilizce sloganı ile yola çıkan kurs, adından da anlaşılacağı gibi 5 gün boyunca size İngilizce’den oluşan bir kamp sunuyor.

5 günde İngilizce kursu içerisinde, tam anlamıyla günde 9 saat boyunca hayattan soyutlanıyorsunuz. Cep telefonlarınıza bile el konuluyor. Kurs bünyesinde Türkçe konuşmak yasak. Yani 5 günde İngilizce bir nevi, yurt dışına gittiniz ve İngilizce konuşmak zorundasınız. Yani konuşamazsanız, zaten devam edemezsiniz. Beş günde İngilizce kursu aslına bakarsanız iş dünyasına yönelik bir eğitim. Kursa başlamadan önce, bir seviye tespit sınavına dahil oluyorsunuz. Sizin gibi aynı seviyede olan insanlar içerisinde yer alıyor olmanız da bir avantaj, çünkü komplekse girmeden “a benim gibi olanlar da varmış” demenize neden oluyor. “Ben İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum” diyorsanız, tam da size göre. Fobilerinizi yenerek, insan içerisinde çekinmeden ingilizce konuşma öz güvenine sahip oluyorsunuz. Fakat, hiç İngilizce bilmiyorsunuz, 5 günde İngilizce seanslarına bir iki defa daha katılmanız çok daha yararlı olacaktır. Böylelikle geleceğiniz seviye istediğiniz düzeyde olacaktır.

Beş günde İngilizce kursunun ücretleri ile ilgili olarak da şöyle bir bilgi verebilirim. Standart bir kursa yıllarca harcayacağınız ücretlerden çok daha makul. Üstelik beş günde İngilizce kursu bünyesinde, sabah kahvaltısı, öğle yemeği, atıştırmalıklar ve sınırsız içecek de dahil. Hatta bu hizmetelerin tamamı beş günde İngilizce eğitiminin bir parçası. Sizi beş gün boyunca Türkçe konuşulmayan bir ülkede ağırlıyorlar gibi de düşünebilirsiniz.

5 günde İngilizce eğitim teknikleri ise yine yurt dışından gelme. Herhangi bir sağlık sıkıntısına neden olacak, hipnoz, uyku hali, npl gibi teknikler kullanılmıyor. Sadece İngilizce konuşarak bu eğitimi alıyorsunuz. Bu yüzden de endişe duymanıza gerek kalmıyor. Beş günde İngilizce kursu binyesinde eğitimler, oyunlar oynanarak eğlenceli bir hal alıyor. Hele de çok keyifli, bir guruba denk gelirseniz, 5 günde İngilizce kursuna koşar adımlarla gideceğinize garanti veririz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply