5 günde İngilizce kursları

Evrensel bir dil olan İngilizce’yi Alta Eğitim kurumunun 5 günde İngilizce kurslarına katılarak öğrenme şansınız var. Kulağa imkansız gibi gelse de 5 günde İngilizce öğrenme şansınız var. peki nu nasıl oalcak? Beş günde İngilizce eğitimleri özel teknikler uygulanarak gerçekleştiriliyor.

İsteseniz önce beş günde İngilizce kurslarının nasıl ortaya çıktığından bahsedelim. Beş günde İngilizce eğitimi ilk olarak Almanya’da ortaya çıktı. Soğuk savaş yıllarında ajanlara İngilizce’yi kısa sürede öğretmek için özel teknikler geliştirdiler. Bu metodlar sayesinde yüzlerce ajan etkin olarak İngilizce öğrenebilme yetkinliğine ulaştı. Fakat soğuk savaş yıllarının sona ermesi sonucunda bu teknikler uzun yıllar rafa kalktı.

Yapılan araştırmalar sonucunda beş günde İngilizce Alman üniversitesinde yapılan araştırmalarla tekrar ortaya çıktı. Üniversite yaptığı araştırmalar sonucunda, beş günde İngilizce eğitimleri ile beklenenin çok da üzerinde bir başarı elde ettiklerini onayladı. Üniversitedne yapılan açıklamalar doğrultusunda da başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyada büyük yankılar uyandırdı. 5 günde İngilizce konusunda yapılan bu eğitim programını merak eden UNESCO da konuyu araştırma programına dahil etti. Araştırmanın sonucunda UNESCO da programa destek verdiğini açıkladı.

Alman üniversitesinin ve UNESCO’nun desteklediği 5 günde İngilizce programı Alta Eğitim tarafından da merakla takip edildi ve denendi. Alta Eğitim’inde kendi bünyesinde yaptığı arşatırmalar sonunda, beş günde İngilizce tekniklerinin ülkemizde de olmasına karar verildi ve kurum tarafından girişimler yapıldı. Ülkemizde bürokratlar, politikacılar, ünlüler, iş adamları, çalışanlar kısacası binlerce kişi 5 günde İngilizce programına dahil olarak, 2001 yılındna beri, kursun başarısına şahitlik ettiler ve yeni adaylar da etmeye devam ediyorlar. İngilizce öğrenmenin, tercihten çok zorunluluk olduğu günümüzde, yıllarca kurslara giderek zaman ve para harcama imkanınız bulunmuyorsa, 5 günde İngilizce kampı tam da size göre. Kurs bünyesinde yer alan en önemli kurallardan biri yaş sınırı. Kurs sadece yetişkinlere yönelik. Yani 5 günde İngilizce fırsatından yararlanmak istiyorsanız 25 yaş ve üzerinde olmanız gerektiğini unutmayın

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply