5 günde ingilizce – İngilizce eğitiminde hangi noktaya ulaşacağınızı biliyor musunuz?

İngilizce eğitimi almaya karar verdiniz ve her hangi bir kursun kapısını çaldınız. Size İngilizce eğitimi verecek kurum eğitim sonunda hangi aşamaya geleceğinizi söylüyor mu ya da yazılı olarak bunu size veriyor mu? İngilizce eğitimi için para harcayacaksınız ancak karşılığında ne alacağınızı bilmiyorsunuz.

Markette harcama yaparken bile harcamanın karşılığında neyi ne kadar alacağınızı biliyorsunuz. Ancak insanlar için büyük önem taşıyacak ve gelecekte tüm kariyerinizi etkileyecek İngilizce eğitimi konusunda ödediğiniz ücrete karşılık ne alacağınızı bilmiyorsunuz. Deyim yerindeyse bu konuda tam bir karambol yaşıyorsunuz. Oysa İngilizce eğitimi gibi önemli bir konuda kurs sonunda hangi noktaya geleceğinizi lisan kursundan nasıl bir sonuç alacağınızı bilmek sizin en doğal hakkınız. Fakat sizlerin de bildiği gibi dil kursları böyle bir güvenceyi vermekten çekinir. Sadece ödediğiniz para karşılığında İngilizce eğitimi alacağınızı belirtirler. Ama İngilizce eğitimi sonucunda geleceğiniz noktadan bahsetmekten kaçınırlar. Başarısız olduğunuz takdirde de paranızı sokağa atmış olursunuz.

İngilizce eğitimi sonucunda geleceğiniz noktayı size ancak kendine güvenen kurumlar yazılı olarak verebilir ki bunlardan birisi de 5 günde İngilizce programının Türkiye’deki uygulayıcısı olan Alta Eğitim Danışmanlıktır. 5 günde İngilizce programına katılmak isteyen katılımcılar program öncesinde bir takım testlerden geçirildikten sonra gelecekleri nokta yazılı olarak kendilerine Alta Eğitim Danışmanlık tarafından verilir. Çünkü 5 günde İngilizce programı tam bir bilinç içerisinde uygulanmaktadır ve kişinin geleceği nokta önceden bilinmektedir. 5 günde İngilizce programı kapsamında tam bir şeffaflık uygulanmaktadır ve kişinin program sonucunda geleceğin noktanın yanı sıra eğitmenlerin yeterlilik belgeleri ve referanslar da henüz birey böyle bir şey talep etmeden verilir.

Çünkü 5 günde İngilizce programını 2001 yılından bu yana Türkiye’de uygulayan Alta Eğitim Danışmanlık’ın kendisine olan güveni tamdır. Birçok dil kurumunda böyle bir şeffaflığa rastlamanız çok da mümkün olmayacaktır. 5 günde İngilizce programına katılan bireyler programın son günü hangi noktaya geleceklerini bilmektedir ve buna göre 5 günde İngilizce programına katılıp katılmayacaklarına karar verirler. 5 günde İngilizce programı bu güvenirliği nedeniyle yaklaşık 12 yıldır ülkemizde uygulanabilmektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply