5 günde İngilizce hangi şartlarda öğrenilir

resim_11

5 günde İngilizce hangi şartlarda öğrenilir.5 günde İngilizce programı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yüksek bir oranda başarılı olmuştur. Hatta 5 günde İngilizce programına katılan herkesin İngilizce öğrendiğini söylemek abartılı olmayacaktır. Zaten İngilizce öğrenme garantisi 5 günde İngilizce programının uygulayıcısı olan Alta Eğitim Danışmanlık tarafından da programa katılan bireylere verilmektedir.

Küreselleşmenin etkisi ile ülke sınırları ortadan kalkma noktasına gelmiştir. Buna en iyi örnek de Avrupa Birliği olarak gösterilebilir. Hal böyle olunca ortak bir dil kullanma ihtiyacı doğmuş bu dil de İngilizce olmuştur. İngilizce bu süreçte önemini fazlasıyla artırmıştır. Geçmişte İngilizce öğrenmeyenler de bu durum için pişman olmuş ve kısa yoldan İngilizce öğrenmenin yollarını aramaya başlamışlardır. İşte bu noktada 5 günde İngilizce programı bu insanlar için büyük kolaylık olmuştur.

5 günde İngilizce programı Türkiye’ye geldikten sonra ilk olarak büyük şirketlerin hizmetine açılmıştır. Büyük şirket çalışanları toplu halde 5 günde İngilizce programına katılmıştır. 5 günde İngilizce programı şirket çalışanları üzerinde oldukça başarılı olmuştur. 5 günde İngilizce programının başarısını gören bireyler program katılmak için Alta Eğitim’e başvurmaya başlamıştır. Alta Eğitim de belirli bir zaman sonra 5 günde İngilizce programı için bireysel başvuruları kabul etmeye başlamıştır. 5 günde İngilizce programı öncesi de çok önem arz etmektedir. Çünkü 5 günde İngilizce programı sırasındaki uygulamalara bu aşamada yön verilmektedir yani bir nevi 5 günde İngilizce programına katılacaklar için yol haritası çıkarılmaktadır. 5 günde İngilizce programı öncesinde çıkarılan bu yol haritası program esnasında uygulanmaktadır. 5 günde İngilizce programı İstanbul’da uygulanmaktadır. 5 günde İngilizce programını uygulayan Alta Eğitim’in İstanbul’un iki yanında da binası bulunmaktadır. 5 günde İngilizce programı bazıları tarafından yatılı bir program olarak bilinmektedir fakat böyle bir durum söz konusu değildir. Program 09.00’da başlayıp akşam 18.00’da sona ermektedir. Hafta içi 5 gün uygulanan 5 günde İngilizce programı çok zorunlu hallerde hafta sonuna da kaydırılabilmektedir. 5 günde İngilizce programı etkisini gün geçtikçe artırmaktadır. 5 günde İngilizce programı ile İngilizce öğrenenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply