5 günde İngilizce eğitim paketleri

5 günde İngilizce eğitim paketleri kurslarına giderek, istediğiniz alanda İngilizcenizi geliştirme imkanınız var nasıl mı? Uygulanan özel teknikler sayesinde, yıllarca öğrendiğiniz eğitim şekilleri çöpe atılıyor.

Beş günde İngilizce öğrenebilmek her ne kadar imkansızmış gibi gözükse de gerçekten mümkün. Şöyle düşünün, yıllarca okullarda ve kurslarda zaman harcayıp “hala İngilizce öğrenemedim” diyenleri duymuşsunuzdur, hatta bizzat kendiniz yaşamışsınızdır. 5 Günde İngilizce ile yıllarınızı harcamadan hangi alanda eğitim almak istemenize karar vermeniz yeterli. Günlük İnligilizce, iş İngilizcesi, sınava yönelik İngilizce gibi pek çok ayrı paketi bulunan 5 günde İngilizce eğitimleri ile artık zamanınız daha değerli.

5 günde İngilizce, Bulgaristan tarafından geliştirilen özel tekniklerle oluşturuldu. Soğuk savaş yıllarında daha faal olabilmek, ajanlarına kısa sürede İngilizce eğitimi verebilmek için geliştirildi. Bu sayede ajanlar çok daha aktif olabiliyorlardı. Pekine nedne bunca yıl ortada yoktu. Bunun nedeni de yine soğuk savaş. Soğuk savaşın sona ermesi ile 5 günde İngilizce eğitim teknikleri uzun yıllar Bulgaristan sınırları içerisinde yer aldı. Yıllar sonra Almanya tarafından yapılan araştırmalar sayesinde yeniden gün yüzüne çıktı. Beş günde İngilizce kurslarının geçerliliği kanıtlanır kanıtlanmaz da, başta Almanya olmak üzere Avrupayı etkisi altına aldı. İşte bu dönemlerde, kursu fark eden Alta Eğitim kendi araştırmalarını yaparak, ülkemizde de bu büyük kolaylağın kullanılması için girişimlere başladı. Alta Eğitim sayesinde ülkemizde İstanbulda faaliyete başladı. Çok kısa süre içerisinde şubeleri de açıldı. Fakat şu an için sadece İstanbul’da kursları bulunuyor ama yakın dönemlerde diğer tüm şehirlerde şubeleri açılacak gibi duruyor. Beş günde İngilizce eğitimlerinin süresi göze alındığında, aslında hangi şehirde olduğunun da bir önemi yok. Yıllarca zaman ayırmanız gereken bir durum söz konusu olmayacak. 5 günde İngilizce kurslarına tatil yapar gibi gideceksiniz ve elinizde yılların bilgi birikimine sahip olarak tekrar döneceksiniz. Beş günde İngilizce eğitim kursları ile daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz www.5gundeingilizce.com resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply