5 günde ingilizce – Çok hızlı İngilizce öğrenmek için doğru kurum hangisi?

Çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyenlerin önlerinde fazla bir seçerek yoktur. Çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyenler için oluşturulmuş programlar vardır. Çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyenlerin de bu programlara katılmaktan başka şansları yok denecek kadar azdır. Çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyen bireylerin klasik olarak lisan kursu veren kurslara devam etmesi anlamsız olacaktır. Bu nedenle Çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyenler bu iş için özel olarak oluşturmuş programları tercih etmek zorundadır.

Çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyenler için önemli olan bu iş için oluşturulmuş doğru programı bulmaktadır. Öncelikle şu bilinmelidir ki bu programlar bir eğitim sistemi değil, özel metotlardan oluşturulmuş öğelerdir. İkincil olarak bireyler bu tip programa başlamadan önce ne istediklerini bilmek zorundadırlar. Kendilerine bir hedef oluşturmaları, hedef koymaları oldukça mantıklı olacaktır. Hiçbir hedefi olmadan, ne istediğini bilmeden bu tip programları uygulayan kurumlara gelen bireylerin sonuç almaları çok daha zordur.

 

Örnek vermek gerekirse iş dünyasında olanlar, kendi meslekleriyle ilgili olan İngilizceyi öğrenmek istemektedirler. Yani İş dünyasına yönelik İngilizceyi bilmek ilk etapta onlar için yeterli olmaktadır. Bu şekilde ne istediğini bilen insanların İngilizce öğreniminde işleri çok daha kolaydır. Çok hızlı İngilizce öğrenmek isteyen bireyler öncelikle doğru kurumu bulmalı ve ne istediklerini bilmek zorundadırlar.

 

Türkiye’de çok hızlı İngilizce öğrenilmesini sağlayan kurumların başında Alta Eğitim Danışmanlık’ın geldiğini söylemek çok da yanlış olmaz. 5 günde İngilizce programını ülkemizde uygulamaya başlayan Alta Eğitim Danışmanlık bu işin öncüsüdür. 2001 yılında 5 günde İngilizce programını Türkiye’ye getirerek İstanbul’da uygulamaya başlayan Alta Eğitim Danışmanlık, birçok insanın lisan konusunda hedefine ulaşmasını sağlamıştır. 5 günde İngilizce programı Avrupa’dan Türkiye’ye getirilmiş özel teknik ve metotların olduğu bir programdır. 5 günde İngilizce programına katılacak insanlara öncelikle 7 aşamadan oluşan bir seviye tespit sınavı uygulanmaktadır. Çünkü kişilerin anlama, yazma, konuşma seviyeleri birbirinden farklı olmaktadır. Seviye tespit sınavının ardından kişiye özgü metotlar uzman kadro tarafından geliştirilerek uygulanmaya başlanmaktadır. 5 günde İngilizce programına katılacakların klasik eğitim sistemlerini kesinlikle akıllarına getirmemeleri gerekir. 5 günde İngilizce programına katılanlar program süresi boyunca adeta bir fanusun içinde kalırlar ve dış dünyadan tamamen izole edilirler ve bu izole ortamda kişiye özgü hazırlanan metotlar uygulanmaya başlanır.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply