5 günde ingilizce – Beşiktaş İngilizce kursları, Etiler İngilizce kursları, Kadıköy İngilizce kursları, Kartal İngilizce kursları; sizin için uygun olan hangisi?

İstanbul’da ikamet ediyorsunuz ve acil olarak İngilizce öğrenmeniz gerekiyor. İnternette arama yapıyorsunuz. İşte karşınıza çıkan arama sonuçları; İstanbul İngilizce kursları Bağdat Caddesi İngilizce kursları, Bakırköy İngilizce kursları, Beşiktaş İngilizce kursları, Etiler İngilizce kursları, Kadıköy İngilizce kursları, Kartal İngilizce kursları, Maltepe İngilizce kursları, Maslak İngilizce kursları. Tabii bu kısım araştırma sonuçlarının kısaltılmış hali. Buna benzer belki de binlerce sonuç alt alta sıralanıyor.

İstanbul İngilizce kursları Bağdat Caddesi İngilizce kursları, Bakırköy İngilizce kursları, Beşiktaş İngilizce kursları, Etiler İngilizce kursları, Kadıköy İngilizce kursları, Kartal İngilizce kursları, Maltepe İngilizce kursları, Maslak İngilizce kursları gibi arama sonuçları ile karşılaştınız ancak neye göre kara vereceğinizi biliyor musunuz? Yoksa sizin için önemli olan sadece lisan kursunun evinize yakın mı olması?

İstanbul İngilizce kursları Bağdat Caddesi İngilizce kursları, Bakırköy İngilizce kursları, Beşiktaş İngilizce kursları, Etiler İngilizce kursları, Kadıköy İngilizce kursları, Kartal İngilizce kursları, Maltepe İngilizce kursları, Maslak İngilizce kursları sonuçlarıyla karşılaşmadan önce öncelikle ne istediğinizi bilmeniz gerekir. Kısa bir zaman diliminde İngilizce öğrenmeye ihtiyacınız varsa klasik sitemle dil kursu veren kurumlara devam etmeniz sizin için anlamsız olacaktır. Eğer böyle bir durumunuz varsa İstanbul İngilizce kursları Bağdat Caddesi İngilizce kursları, Bakırköy İngilizce kursları, Beşiktaş İngilizce kursları, Etiler İngilizce kursları, Kadıköy İngilizce kursları, Kartal İngilizce kursları, Maltepe İngilizce kursları, Maslak İngilizce kursları sonuçları içerisinde nasıl bir karar vereceğinizi bilemezsiniz.

Kısa zaman diliminde İngilizce öğrenmek isteyenlerin bu konuda özel bir araştırma yapması gerekir gerçi çoğu insana göre İngilizce kısa zamanda öğrenilmez ama 5 günde İngilizce programı ile tanıştıktan sonra onların da fikirleri değişecektir. 5 günde İngilizce programı Alta Eğitim Danışmanlık tarafından Türkiye’de 2001 senesinde uygulanmaya başlanmıştır. 5 günde İngilizce programı aslında bir eğitim sistemi değildir. Katılıcılar gözlemlenerek kişilik özelliklerine ve öğrenme durumlarına göre çeşitli teknikler hazırlanır. 5 günde İngilizce programı öncesinde kişinin programın sonunda hangi seviyeye geleceği yazılı olarak verilir. Ancak hiç İngilizce bilmeyen birey bile 5 günde İngilizce programının ardından dilin gramer yapızın ve yüzlerce kelimeyi öğrenerek İngilizce konuşmaya başlamıştır ki bu durumu 5 günde İngilizce programına daha önce kaytan referanslar da teyit etmektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply