5 günde ingilizce – Acele İngilizce mi kısa zamanda İngilizce mi?

Acele İngilizce ile kast edilen aslına bakılırsa hızlı bir biçimde İngilizce öğrenmektir. Kısa zamanda İngilizce öğrenmek isteyenler acele İngilizce terimini geliştirmiştir. Acele İngilizce söyleminin gelişmesine neden olan ise İngilizcenin önemini son zamanlarda giderek artırması olmuştur. İngilizce özellik iş dünyasının vazgeçilmezleri arasında yer almış, bu nedenle de birçok insan acele İngilizce öğrenmek için çabalamaya başlamıştır.

Acele İngilizcenin yollarını arayanlar olduğu gibi kısa zaman dilimi içerisinde İngilizce öğrenilmeyeceğini söyleyen insan sayısı da oldukça fazladır. Onlara göre İngilizce öğrenmek oldukça uzun bir zaman dilimi gerektirir. Bu nedenle de kısa içerikli programlarla lisan öğrenilmez. Bu düşünceyi savunan insanların birçoğu uzun zaman İngilizce kurslarına devam etmelerine karşın İngilizce öğrenemeyen insanlardır. Uzun süre İngilizce kursuna devam etmelerine karşın İngilizce öğrenemeyenlerin dil öğreniminden deyim yerindeyse gözü korkmuştur.

 

İngilizce öğreniminde önemli olan sürenin uzunluğu ya da kısalığı değil, var olan sistemin doğru olup olmadığıdır. Lisan kursunda uygulanan sistem yanlış ise süre istediği kadar uzun olsun İngilizce öğrenimi gerçekleşmeyecektir. Yanlış yoldan doğruya gitmek hiçbir işte mümkün olmayacağı gibi lisan eğitiminde de mümkün olmayacaktır. Eğer kursa gitmelerine karşın sayısızca insan İngilizce öğrenemeden kursu yarım bırakıyorsa burada sistemde ciddi bir sorun var demektir. Ama burada bir hayli ilginç olan insanların İngilizce öğrenememesine rağmen sistemi sorgulamamasıdır. Tek bir sistem bütün kursiyerlere uygulanmaktadır. Bunun yanında insanların kişilik özellikleri ve İngilizce öğrenme kapasiteleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle herkesin tek bir sistemle başarılı olacağını, dil öğreneceğini beklemek oldukça zordur. Acele İngilizce arama kriteri ile İngilizce kursu araştıran insanların bir kısmı da uzun soluklu lisan kurslarında hedefe varamayan, İngilizce öğrenemeyenlerden oluşmaktadır.

 

Acele İngilizce arama kriteri ile lisan kursu araştıran insanların bir kısmının yolu 5 günde İngilizce programı ile kesişmektedir. 5 günde İngilizce programı doğru sistem ve metotları uygulayarak bu süre içerisinde İngilizce öğrenilmesini sağlamaktadır. 5 günde İngilizce programı Alta Eğitim Danışmanlık tarafından ülkemize getirilmiş ve uygulanmaya başlamıştır. 5 günde İngilizce programı Bulgaristan’da ajanlara İngilizce öğretmek için geliştirilmiş ve büyük başarı sağlamıştır. 5 günde İngilizce programı 1990’lı yıllarla birlikte Avrupa’ya geçmiş oradan da Türkiye’ye getirilmiştir.

Google Aramaları :

  • kısa sürede ingilizce
  • en kısa surede ingilizce
  • en kısa zamanda ingilizce
  • kısa zamanda ingilizce
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply