5 günde eğitim ile İngilizce öğrenin

İngilizce öğrenmeyi sürekli erteleyenler, yoğun iş temposu nedeniyle zaman ayıramayanlar ya da acele İngilizce öğrenmek zorunda olanlar 5 günde eğitimle bu sorunu ortadan kaldırıyorlar.

5 günde İngilizce kurslarına katılan yüzlerce insan, özel bir teknik sayesinde İngilizcenin gramer yapısını ve birçok kelimeyi öğreniyor. 5 günde eğitim ise Alta Eğitim Danışmanlık tarafından veriliyor. İstanbul’da faaliyetini sürdüren kurum, Almanya’nın Maximillian Üniversitesi’nin onayladığı bir eğitim biçim sayesinde 5 günde eğitim tamamlanıyor. Firma uzun yıllardır İstanbul’un iki yakasında da hizmet veriyor ve bugüne kadar binlerce kişi 5 günde eğitim alarak İngilizce sorununu kaldırmış vaziyette. 5 günde İngilizce öğrenme konusunda tereddüt yaşayanlar ise yok değil. Ancak bu durumu da göz önünde bulunduran Alta Eğitim Danışmanlık, referanslarını ve kursa katılan kursiyerlerin görüşlerini kendi web sitesinden yayınlıyor. 5 günde eğitim sonunda katılımcılar diploma almaya hak kazanıyorlar.

5 günde eğitim vererek İngilizce öğreten Alta Eğitim Danışmanlık Genel Müdürü Cem Utku ise 5 gün boyunca katılımcılara özel bir teknik uyguladıklarını söyleyerek şu bilgileri veriyor, “5 günde İngilizce öğrenilmeyeceğini düşünenler haliyle olabilir. Çünkü eğitim hayatımızın belirli bir evresinde müfredat gereği birçoğumuz bir İngilizce eğitimi aldık. Ancak ne yazık ki yine birçoğumuz için bu eğitim hiçbir işe yaramadı. İnsanlar yıllarca eğitim alıp İngilizce öğrenemedikleri için 5 günde İngilizceye de şüpheyle yaklaşabilirler. Ancak bizim sistemimiz özel bir sistem ve bu sistem tamamen yabancı eğitmenler tarafından uygulanıyor. Katılımcılar 5 günün sonunda İngilizce sorununu büyük bir oranda çözmüş oluyorlar. Zaten gelip kurumumuzu görmelerinin ardından 5 günde İngilizce öğreneceklerine kendilerin de inanacaklar. Zaten referanslarımızda beni doğrulayacak nitelikte bilgi vereceklerdir. Biz ciddi bir iş yapıyoruz bunu da tamamen bilimsel verilere dayanarak yapıyoruz. Kursumuzun süresi çok uzun olmadığı için İstanbul dışından katılımcıları da ağırlıyoruz. Artık İngilizce herkesin ikinci ana dili olmak zorunda, çünkü tüm dünya artık evrensel dil olarak İngilizceyi kabul ediyor. Bunda süper güç ola Amerika Birleşik Devletleri’nin İngilizceyi kullanmasının da büyük rolü var. İşte Avrupa Birliği ülkeleri diğer bir örnek, Birlik içerisinde birçok ülke ve dil olmasına rağmen ortak dil İngilizce olarak kabul ediliyor.  Kurslarımıza katılan herkes büyük oranda bu işin üstesinden gelecek. 5 günde İngilizce öğrenmek isteyen herkese web sitemizi incelemelerini öneriyorum”

5 günde ingilizce (beş günde ingilizce) konuşmak için hemen arayın. Alta Eğitim kurumları ile 5 günde ingilizce öğretmek için lütfen arayın 444 5 486. 5 günde ingilizce – Beş günde ingilizce (5gundeingilizce.com)

Alta Avrupa
Alta Plaza
No:8 Dilek Sok. Dikilitaş
Beşiktaş İstanbul
Tel :              444 5 486
Mobile: (0532) 774 30 05
Faks:    (0212) 327 67 40

—————————

Alta Asya
Alta Akademi
No:10 Gökçe Sok. Bağdat Cad.
Caddebostan İstanbul
Tel :             444 5 486
Mobile: (0533) 267 57 30
Faks:     (0216) 369 56 66

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply