5 günde Büyüklere İngilizce ve bu bazdaki programlar

Özellikle işadamlarının İngilizce öğrenmek için çaba harcaması büyüklere İngilizce adı altında kursların açılmasına neden olmuştur. Büyüklere İngilizce kursularının genel özelliği ise kısa zamanlı olmalarıdır. Büyüklere İngilizce olarak bilinen programlara katılan bireyler zamanın kısa olmasına dikkat etmektedir.

Büyüklere İngilizce olarak bilinen programların mutlak suretle uzman ekiplerce uygulanması gerekir aksi takdirde büyüklere İngilizce kursu büyük bir hayal kırıklığı ile son bulabilir. Büyüklere İngilizce kursu olarak bilinen programların ilki ise 5 günde İngilizce programıdır. 5 günde İngilizce programı 2001 yılından buyana Türkiye’de uygulanmaktadır.  Buna rağmen 5 günde İngilizce öğrenme fikri çoğu kişiye soğuk gelmektedir.

5 günde İngilizce öğrenme fikri birçok insan için imkânsız bir durumdur. 5 günde İngilizce öğrenme fikrine karşı çıkanların çoğu uzun zamanlı kurslara gitmelerine rağmen İngilizce öğrenememiş insanlardan oluşmaktadır. Onca zaman kursa gitmelerine karşın İngilizce öğrenememişken 5 günde İngilizce öğrenmek hiç de mümkün olmayacak bir durumdur. Bu nedenle de 5 günde İngilizce öğrenme fikrine karşı gelirler. Fakat asıl sorgulamaları gereken uzun zaman İngilizce kursuna devam etmelerine rağmen neden İngilizce öğrenemedikleridir. Uzun zamanlı kurslara devam eden birçok insan İngilizce öğrenemeden kursu terk etmiştir ki bu tipteki insanlarla zaman içerisinde birçoğumuz karşılaşmışızdır. Böyle bir ortamda 5 günde İngilizce öğrenme fikri insanlara inanılmaz olarak gelmektedir. Oysaki 5 günde İngilizce öğrenmek günümüzün Türkiye’sinde mümkün olmaktadır. 5 günde İngilizce öğrenmek isteyenlerin yapması gereken tek şey doğru programı bulmaktır. Türkiye’de 2001 yılından buyana kısa zamanda İngilizce öğrenmek isteyenler ise 5 günde İngilizce programını tercih etmektedir. 5 günde İngilizce programı tamamen özel metot ve tekniklerden oluşmaktadır. 5 günde İngilizce programı UNESCO tarafından desteklenen bir programdır ve bugüne kadar s ayısız insan program sayesinde İngilizce öğrenmiştir. 5 günde İngilizce programı dil eğitimlinde sürenin değil doğruları bir araya getirmenin önemli olduğunu da ortaya koymuştur. 5 günde İngilizce programına bir hayli güvenen ve programın Türkiye’deki uygulayıcısı olan Alta Eğitim Danışmanlık, programa katılan herkese farklı seviyelerde İngilizce öğrenme garantisi vermektedir. Yani 5 günde İngilizce programına katılan herkes İngilizce öğrenmektedir.

Alta Avrupa
Alta Plaza
No:8 Dilek Sok. Dikilitaş
Beşiktaş İstanbul
Tel :              444 5 486
Mobile: (0532) 774 30 05
Faks:    (0212) 327 67 40

—————————

Alta Asya
Alta Akademi
No:10 Gökçe Sok. Bağdat Cad.
Caddebostan İstanbul
Tel :             444 5 486
Mobile: (0533) 267 57 30
Faks:     (0216) 369 56 66

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply