5 günde Acele İngilizce öğrenmek ve program özellikleri

İngilizce önemini artırdıkça acele İngilizce öğrenmek isteyen insan sayısı da doğru orantılı olarak artmıştır. Uzun zamanlı kurslarda İngilizce öğrenemeyenler de acele İngilizce öğrenmenin yollarını aramaktadır. Acele İngilizce öğrenmek isteyen insanların bir bölümü de iş dünyasına mensup insanlardır. İngilizcenin ticarette remzi dil gibi kullanılmaya başlamasıyla işadamları da kendilerini İngilizce öğrenmek zorunda hissetmişlerdir.

Bu da acele İngilizce öğrenmek isteyen işadamı sayısını da artırmıştır. Acele İngilizce öğrenmek önceleri olamasa da günümüz Türkiye’sinde mümkündür. Acele İngilizce öğrenmek isteyenlerin yapması gereken tek şey doğru kurumu ve doğru programı bulmaktır. Türkiye’de acele İngilizce öğrenmek isteyenlerin adresi de 5 günde İngilizce programının uygulayıcısı olan Alta Eğitim olmaktadır.

5 günde İngilizce programı programın adından da belli olduğu gibi 5 gün boyunca devam etmektedir. 5 günde İngilizce programı yatılı bir program değildir. 5 günde İngilizce programı sabah 09.00 18.00 arasında uygulanmaktadır. 5 günde İngilizce programı hafta içi uygulanmaktadır ancak istisnai durumlarda hafta sonu da program içerisine alınmaktadır. 5 günde İngilizce programı başladığı an itibari ile Türkçe konuşmak kesinlikle yasaktır. 5 günde İngilizce programı sona erene kadar da Türkçe konuşulmasına kesinlikle izin verilmemektedir. 5 günde İngilizce programı uygulandığı sürece kişilerin cep telefonu ve benzer teknolojik aletleri kullanmaları da kesin suretle yasaklanmıştır. Bu tip yasakların nedeni ise beyni İngilizce öğrenmeye daha hazır hale getirmektir. 5 günde İngilizce programının iki önemli özelliği vardır. İlk olarak 5 günde İngilizce programının uygulayıcısı olan Alta Eğitim değişik seviyelerde İngilizce öğrenme garantisini programa katılan herkese vermektedir. Bu aşamada bireyin başlangıçta ne seviyede İngilizce bildiğinin büyük önemi vardır.    Hiç İngilizce bilmeyenler de 5 günde İngilizce programı ile İngilizceyi öğrenerek konuşmaya başlamaktadır. Fakat hiç İngilizce bilmeyen birisi İngilizceyi çok iyi bir biçimde kullanmak istiyorsa 5 günde İngilizce programına iki ya da üç kez katılmak zorundadır. İkinci özellik olarak ise 5 günde İngilizce programında kişi programın sonunda geleceği noktayı önceden bilmektedir. 5 günde İngilizce programı öncesinde gerçekleştirilen testlerin ışığında kişinin geleceği nokta belirlenmekte ve kişilere yazılı olarak verilmektedir. Bu sayede kişiler hangi eğitime ne kadar para ödediklerini bilmektedirler.

Alta Avrupa
Alta Plaza
No:8 Dilek Sok. Dikilitaş
Beşiktaş İstanbul
Tel :              444 5 486
Mobile: (0532) 774 30 05
Faks:    (0212) 327 67 40

—————————

Alta Asya
Alta Akademi
No:10 Gökçe Sok. Bağdat Cad.
Caddebostan İstanbul
Tel :             444 5 486
Mobile: (0533) 267 57 30
Faks:     (0216) 369 56 66

Google Aramaları :

  • ingilizce öğrenmek için program
  • 10 günde ingilizce öğren
  • ingilizce öğrenme programı
  • ingilizce öğrenmek için programlar
  • mobil ıngilizce öğrenme programı
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply