5 (Beş) günde ingilizce gerçekten doğrumu ?

İngilizce nerede öğrenilir? sorusu ve cavaplarıİngilizce nerede öğrenilir? Sorusunu İngilizce öğrenmeye karar veren çoğu insan kendisine sormuştur. İngilizce nerede öğrenilir sorusunun birden fazla cevabı vardır. Bu soruyu tek bir cevapla yanıtlamak doğru olmayacaktır. İngilizce nerede öğrenilir sorusunun en net cevabı yurtdışı kurslarıdır. Aslında İngilizce nerede öğrenilir sorusunun net cevabını birçokları bilmektedir ancak, yurtdışında eğitimin bir hayli pahalı olması zaman gerektirmesi be şekildeki bir eğitim biçimini çoğu insan için olanaksız kılmaktadır.

Yurtdışına gitme ihtimali olmayan insanlar da daha çok dil kurslarına yönelmektedir. Bunun dışında satın alınan setlerle İngilizce öğrenmeye çalışan insanlar da vardır ancak İngilizce nerede öğrenilir sorusunu soranların büyük kısmı dil kurslarına yönelmektedir. Para, zaman ve emek harcayan insanlar bunun karşılığında İngilizce öğrenmek için dirsek çürütmektedir. Satın alınan setlerle İngilizce öğrenilebileceğini de söylemek doğru olmayacaktır. Setlerin İngilizce öğrenme konusunda bur katkısı olacaktır ancak tam bir öğrenmenin varlığından bahsetmek imkânsızdır.

Dil kurslarını tercih edeceklerin ise ödedikleri ücret karşılığında ne alacaklarını bilmeleri gerekir. Dil kurslarında insanların eğitim aldıktan sonra hangi noktaya gelecekleri genellikle söylenmez. Bireyler kursa devam ederler anacak kursun sonunda hangi noktaya gelecekleri kurum yönetimi tarafından kendilerine söylenmez. Dil kursu için belirli bir ücret ödenir ancak karşılığında ne alınacağı bilinmez. İngilizce dil kursları da böyle bir sonucu vermekten kaçınırlar.

5 günde İngilizce programını Türkiye’ye getiren Alta Eğitim Danışmanlık ise program başlamadan önce kişinin program sonucunda geleceği noktayı yazılı olarak vermektedir. Bu durumda birey neye karşılık para ödediğini de bilmektedir. Yani 5 günde İngilizce programına katılan birey program sonucunda bir şoka uğramaz. 5 günde İngilizce programına katılmak isteyen birey öncelikle bir takım testlerden geçirilir ve İngilizce seviyesi detaylı olarak belirlenir. Ardından da 5 günde İngilizce programının ardından geleceği nokta kendisine yazılı olarak verilir. 5 günde İngilizce programı öncesinde programa katılmak isteyenlere referanslar da istenmeden verilmektedir. Böylece 5 günde İngilizce programına katılmak isteyenlerin program hakkında daha net bilgi edinmeleri sağlanmaktadır. 5 günde İngilizce programı konusunda kendisine sonsuz bir güveni olan Alta Eğitim Danışmanlık, tamamen şeffaflık göstermektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply